Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vegyek vércukormérőt, vagy ne?

Vegyek vércukormérőt, vagy ne?

Figyelt kérdés

Második terhességemnél is úgy néz ki, gond lesz a cukorral... Az elsővel 8,4 lett a 2 órás terhelés, most már megcsinálták a 18. héten, de előtte is 6,6-ot mértem sima vérukormérővel...

Sokat gondolkodtam, hogy vegyek-e vagy nem, hisz a védőnő, doki bármikor megméri, ha elmegyek, a dietetikus 2 hetente látni fog...

Nem igazán lenne rá 10-15.000 ftunk "feleslegesen", de mondjuk használtan is szívesen vennék.


2009. okt. 9. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ne vegyél. Bármikor tudod ellenőriztetni gyógyszertárban, védőnőnél, orvosnál... Ha meg túl sokat méred, "bedilizel".
2009. okt. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem se vegyél! Nekem is cukrom volt terhesen! Volt hogy kölcsön kértem cukor mérőt de ha itt volt a mérő mindig jó magas volt érdekes! Mert csak stresszel az ember hogy úgy is magas lesz!
2009. okt. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első terhességemnél sem volt gond, mindig 7 alatt maradt, pedig nem is szomolgattam a diétát sem, csak odafigyeltem...

Egyszer volt gond, de akkor halt meg a papám, plusz költöztünk, szóval kijutott a rosszból...

Kölcsön sajna senki nem ad errefele...(pedig szerintem is jó lenne, ha lenne erre a célra 1-2 kölcsönözhető készülék, sőt azt sem értem, ha mellszívót, mérleget lehet kölcsönözni, vércukormérőt miért nem? Pedig biztos nem csak én lennék az egyetlen, aki kölcsönözne...)

Azért ha valaki megválna a sajátjától szívesen olvasok egy ajánlatot...

2009. okt. 9. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!