Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Molnár Hannának fogják hívni...

Molnár Hannának fogják hívni a babámat. De szeretnék neki adni egy másik keresztnevet is. Mi illik hozzá még? Vagy inkább ne is adjak?

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 09:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Szép neve lesz. Szerintem nagyon sok név illik hozzá inkább számomra azok hangzanak szebben amelyek mássalhangzóval kezdődik. Én nem vagyok a második név pártján, de ha dnék akkor egy ma divatos névhez (a Hanna szerintem az, ha jól tudom az egyik legnépszerűbb kislány név), akkor egy hagyományosabb nevet.
2013. jún. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%

Nekem 2 keresztnevem + asszonynév - nagyon nem szeretem.

Legszívesebben levetetném a 2-at, de nem akarnám megbántani vele anyukámat (az ő neve).

2 lányom van, eszembe nem jutott volna 2 nevet adni nekik.

Úgysem használja az ember soha, csak az egyiket.

Ha meg netán valaki így szólítja, más meg a másikon, az sem jó sztem.

Olyan szép a Molnár Hanna, én nem akarnék mellé mást.

2013. jún. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%

én nem vagyok híve már a 2 névnek, fiamnak is kettőt adtunk, majd le is vetettük a 2.-at, felesleges...

de a Hanna annyira gyakori, hogy szerintem nálatok elférne még egy név arra az esetre ha oviban, suliban több Hanna kerülne egy csoportba, meg tudják különböztetni őket, ne Molnárnak hívják majd.

2013. jún. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Lehet tényleg felesleges a második név.Molnár Hanna így szép.Lehet egy másodikkal elcsúfítanám?!Remélem szeretni fogja a nevét. :-)
2013. jún. 12. 10:09
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
En nem adnek. Nagyon szep neve lesz. A masik csak rontana a harmoniat.
2013. jún. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%
Jaj, nagyon szép neve van! :))) Ne adjatok többet! Rövid, frappáns, kényelmes és nagyon szép név! Tetszeni fog neki, ebben biztos vagyok! :) Én arra szavazok, hogy maradjon így! :)
2013. jún. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
42%
Molnár Hanna Barbara
2013. jún. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%

Hanna Barbaráról nekem rögtön a rajzfilm cég ugrott be :)

[link]


Én sem vagyok egyébként két név párti és így is szép szerintem.

De elég gyakori mindkét név, ezért esetleg lehet még mellé válsztani, ha ez zavar titeket. Ötletem: Molnár Hanna Gréta

2013. júl. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
Én nem adnék második keresztnevet.Molnár Hanna.Tökéletes.Az én kislányom is Hanna:)
2013. júl. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Molnár Hanna Ildikó

Melinda

2013. júl. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!