Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik keveset híztak azok...

Akik keveset híztak azok tudtak rendesen szoptatni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy azzal van összefüggésben, gogy mennyit van mellen a baba és értékes tápanyagokat kell bevinni a szervezetbe. De akik 8-10 kg-ot híztak vagy kevesebbet ami tényleg csak a baba súlya és őhozzá tartozó dolgokat jelenti nektek rendben ment a szoptatás?

Van egy lányom akit 2 hónap híján 2 éves koráig tudtam szoptatni és akkor is ő döntött úgy, hogy nem kéri.


2013. jún. 12. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
én még nem tartok ott, de épp a várandósságom kapcsán mesélte el anyum, h neki pl a bátyámmal való terhességekor vékonyabb lett, amikor szülés után kijött a kórházból, mint amikor teherbe esett. ennek ellenére 16 hónapig szoptatta a tesómat. szóval nem, nincs összefüggés. szerintem a szoptatás ideje alatt kell elégségesen enni, és akkor azt szopizza le a baba és nem a zsírtartalékot.
2013. jún. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én híztam, de mindig nagyon vékony lettem hamar.

20-20 hónapig szoptattam az első kettőt, a harmadik most egy éves, még szopik, most 5-6 kilóval vagyok kevesebb, mint a terhességek előtt. 54-55-ről most 49 vagyok, pedig 20 kilók jöttek fel a terhességek alatt.

2013. jún. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

4 és fél kg-ot híztam össze-vissza, 4 kg-os babám született, tehát magamról még fogytam is, császáros voltam, mégis már a 3. napon volt tejem és ameddig szoptatni tudtam, addig szoptatás után még pluszban tudtam fejni is rendesen.

Szóval igen, ment a szoptatás.:)

2013. jún. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én keveset híztam és vékony is vagyok, mégis annyi tejem volt, hogy a doki pedzegette legyek tejadó (így mondják ezt egyáltalán? :-) ). 16 hónapig szoptattam, de én akartam abbahagyni igazság szerint, nem azon múlt, hogy elfogyott volna a tejem.

Ja. Viszont szoptatás alatt 7 kilót híztam. Áááá :))) Életemben először zavar a súlyom.

2013. jún. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. 31 hetes kismama vagyok most és 5kg plusznál tartok. Igaz mozgok is eleget.

Azért a lányomnál ilyen idősen már többet híztam. :)

Köszönöm a hozzászólásokat mindenkinek ment a zöld kéz. :D

2013. jún. 13. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!