Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, akiknek már van...

Kismamik, akiknek már van pocakotok, mentek nyáron strandolni? Úgy értem, hogy levetkőztök fürdőrucira vagy bikinire?

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 20:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem, mert az igazi strandszezon kezdetére már utolsó idős leszek, és azzal együtt szerintem, már elég nyűgös is a tömeghez, meg a meleghez. Egyébként gyorsan leégek, így a strandokat elég ritkán látogatjuk, és tavaly, pocak nélkül is nehezen viseltem, hogy ropogósra égtem, hiába kentem magam 50-es krémmel. Szóval idén kimarad, jövőre meg majd meglátjuk. :)
2013. jún. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
én menék strandolni de a védönöm azt tanácsolta hogy a idén csak a fürdökádba tegyem! Termálakat kerüljem a fertözések miatt a balaton meg hideg és hamar megfázhat a hasam! A naptól is ovjam a hasat hiszen a picinek már jó a látása és a hasamon beszürödő fény nagyon bántaná a szemét!! Úgy hogy idén lehetséges hogy nem megyünk vizközelben!
2013. jún. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mi még megyünk strandolni, pedig a finisben vagyunk.

Kit izgat kinek mi a véleménye? Baromi meleg van, s ez esik jól. :)

Vettem egyberészes kismama fürdőrucit, hogy védjem a hasam valamennyire, mert a bőröm már nagyon vékony. De a tankini is jó megoldás, mert könnyebb bekenegetni a pocakot. :)

2013. jún. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval, Lányok nem betegek vagyunk hanem várandósok attól még ugyan úgy mehetünk akárhova és nem kell takargatni a hasunkat akinek nem tetszik az elmegy haza ennyi.
2013. jún. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

nekem eszembe sem jutott, hogy nem megyek strandolni...hetfon indulunk Gorogorszagba, 20 hetes vagyok, bizony hogy bele fogok menni a tengerbe, ha a joido megengedi...meg nem varhatnam el a kislanyomtol(aki amugy kedden lesz ket eves), hogy anyuci miatt hagyja ki a pancsit:-)

nekem is a dokm azt mondta, esszel mndent lehet! en amugy sem voltam nagy napozo, jobban szeretem az arnyekot, ugyhogy iden is inkabb behuzodok..amugy tankinit vettem, csupan praktikussagi okokbol, ezt konnyebb leszedni mint egy egybefurdorucit pisikieskor:-) :-) :-)

2013. jún. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!