Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Betöltött 25 hetesen, lassan...

Betöltött 25 hetesen, lassan 26 hetesen hány hónapos kismama vagyok? Mindenhol mást találni!

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 20:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
25%

Én négy hétre számolok egy hónapot, mivel a ciklusom is 28 naponta jött meg, ami szintén négy hét. A védőnőm is ezt mondta, ezt javasolta, de ha valaki konkrétan rákérdez, én hetekben válaszolok többnyire, az egyszerűség kedvéért. Aztán a kedves kérdező majd oszt és szoroz, ahogy kedve tartja. :)


30 hkm

2013. jún. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
9-esnek: Szerintem 6 honapos vagy pont azon a napon de utana belepsz a 7. honapba. Dec-Jan volt az 1. honap, januar elejen 1 honapos voltal es beleptel a 2. honapba. En legalabbis igy szamolom. :) 24 hkm
2013. jún. 16. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 atina1983 válasza:
Syasztok én nehezebben tudom kiszámölni mert utolsó mens dec.17 viszont jan 22 is megvolt pár napig de gyengébb az orvosom azt mondta a két menses között fogant akkor hogy számoljam ki? okt 10 re vok kiírva
2013. jún. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!