Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Strandra szeretnénk menni a...

Strandra szeretnénk menni a hétvégén mit szabad kismamáknak?

Figyelt kérdés
14 hetes vagyok a lányom 2 éves és hétvégén szeretnénk elvinni strandra én is szeretnék bemenni vele persze nem órákra és nem nagyon meleg vízbe szeritnetek nem lesz gond? nem kaptan soha el semmi fertőzést, amikor a lányommal voltam terhes 25 hetesen volt a nászút és akkor bementünk fürdeni a párommal semmi baj nem volt.
2013. jún. 17. 09:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem megijeszteni akarlak csak a saját tapasztalatom írom le. Tesóm felesége bement a strandon a vízbe 36 hetesen(Kiskunmajsán ami amúgy egy igényes helynek látszik)és el is kapott egy fertőzést,meg kellett indítani a szülést nála,én Pakson mentem be 26 hetesen,én is elkaptam valamit,szedtem gyógyszert és elmullott,nem lett baj. Szóval én azt tanácsolom,hogy napozni ,lábat lógatni meg ilyesmit lehet de fürödni nem.
2013. jún. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Menj csak nyugodtan, mi is most most voltunk strandolni a hétvégén, nagyon jól esett! Nyilván a meleg vízbe ne ücsörögj órákat és vigyázz nehogy úgy járj mint én, hiába kentem maga m 50 faktoros naptejjel jól megégtem (pedig árnyékba ültem , nem feküdtem ki napozni )....
2013. jún. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem mehetsz nyugodtan! Vigyázz a napsugarakkal, meg a termál vízzel, de úszni pl úszhatsz. Én voltam anno, sokszor több kismama ismerősömmel is, és nem volt sosem bajunk.
2013. jún. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mennék bele a vízbe, napozni se napoznék, én már 14 hetesen sem bírtam a meleget és a napot.

A gyerekpancsolóba viszont szerintem bele mehetsz, az neked úgysem ér, max. a térdedig, ha nem ülsz bele, akkor szerintem nem lesz baj. Én nem kockáztatnék, kibírnám, hogy egy nyáron nem fürdök. Tehát olyan helyre mennék, ahol van kialakítva 30-80 cm-es medence, vagy partszakasz gyerekeknek, mert oda bemennék a vízbe, de nem ülnék bele.

2013. jún. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hmm... úgy látom idén nyárom nem lesz pancsi, nem baj megéri, max a gyerekmedencébe lógatom a lábam, majd jövőre :D
2013. jún. 17. 09:26
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

medencébe én se mennék bele, én se kaptam el soha semmit, csak terhesség alatt (bár más jellegű dolog), nagyon megváltozik ilyenkor minden odabent, nincs szükséged szerintem egy hüvelyi fertőzésre, az se jelent semmit, hogy korábban "megúsztad" már

árnyék, jégkrém, könyv..én ennyit csinálnék :)

2013. jún. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
balatoni csajszi vagyok, egyik terhességem alatt sem mentem be térd fölé érő vízbe.
2013. jún. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én is Balatonon nőttem fel, Siófokon laktunk, utána költöztem Pestre. Nem fogom megkockáztatni hogy baja legyen a picúrnak.
2013. jún. 17. 09:39
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Napozni éppen nem szabad, vízbe menni egy egy kicsit igen, ha zárt a méhszájad.
2013. jún. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, zárt méhszájjal lehet nyugodtan menni. Klórozott vízben nem igazán tudsz elkapni bármit is. :))
2013. jún. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!