Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetesen strandra menni? Ha...

9 hetesen strandra menni? Ha szabad akkor mit hogy csináljak hogy ne legyen baj?

Figyelt kérdés

Kislányom 3 éves és mindenáron strandra szeretne már menni igy elkerülhetetlen lesz...vagy anyukám vagy a férjem jönne persze..de mit hogy csináljak belemenjek a vizbe vagy csak a lábam logassam?Ugy meg megsülök...jajj tanácstalan vagyok..((

Köszi előre is a segitséget!



2013. jún. 14. 11:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
figyelj..valaki azt mondja majd úgyis hogy menj be nem lesz gond,valaki mint én meg azt hogy én nem kockáztatnék..
2013. jún. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Én nem mennék bele a medencébe. Ha nagyon meleged van zuhanyozni tudsz.
2013. jún. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Persze semmiképp sem kockáztatnék tanácsokat várok...

Dagályra mennénk vagy a Palatinuszra.

2013. jún. 14. 11:17
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi arra már én is gondoltam..)És logatni a lábam mig a gyerek pancsizik.)
2013. jún. 14. 11:18
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Dagályra? :D Ott még bőven takarítanak árvíz után.
2013. jún. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%

nagyon korai még a terhesség,nagy a fertőzésveszély.

kell ennél több érv hogy ne kockáztass?

2013. jún. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem köszi ...((

Marad a láblogatás meg a zuhany.

2013. jún. 14. 11:23
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Én nem terhesen sem szívesen megyek be a strandon a medencékbe. Nem is járok mesterséges vizű strandra. Szóval terhesen még annyira sem mennék bele.
2013. jún. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem se menj strandra én sem megyek :) De viszont menjetek Balatonra azt szabad.
2013. jún. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
24%
Na akkor e4ngem lepontoztok,Én végig jártam a strandra,Balcsira a 3 éves lányommal.ésmég csúzdáztam is.Hozzáteszem a hugom tavaj szült és ő is végig fürdött és csúzdázozz.Gondolod aki annó a földeken dolgozott és ugy ment el szülni,bokorba pisilt stb azt nem érte baci.Semmi bajom nem volt.Soha nem kockáztatnám a babám életét,de amikor van egy másik gyerek és amugy is a terhesség nem betegség.Ha hajlamos vagy a fertőzésre akkor ne mennyél ki de amugy nyugodtan menny és élvezd a nyarat!!
2013. jún. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!