Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Strandra szeretnénk menni a...

Strandra szeretnénk menni a hétvégén mit szabad kismamáknak?

Figyelt kérdés
14 hetes vagyok a lányom 2 éves és hétvégén szeretnénk elvinni strandra én is szeretnék bemenni vele persze nem órákra és nem nagyon meleg vízbe szeritnetek nem lesz gond? nem kaptan soha el semmi fertőzést, amikor a lányommal voltam terhes 25 hetesen volt a nászút és akkor bementünk fürdeni a párommal semmi baj nem volt.
2013. jún. 17. 09:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy dokit! Nekem írt fel valamit, mikor mondtam, hogy strandolni mennénk.
2013. jún. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Lányok, semmit nem jelent, hogy klórozott a víz. Annyian vannak egy nap, hogy lehetetlen 100%-ig kivédeni a fertőzéseket, ez biztos. Mindig találnak a vízben baktériumokat, amelyek egy terhes nőnek pláne nem hiányoznak. Én egy luxus szállodában nyaraltam az első terhességem alatt, gyönyörű tiszta medencék voltak, egyszer nem mentem bele, orvosom sem tanácsolta. Csak a tengerbe.

Én nem kockáztatnék. Inkább menjen be a lányoddal a párod szerintem.

2013. jún. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

így van, ne kockáztassatok!

csak térdig.

2013. jún. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Annyira nem életbevágó hogy vízbe menjek nem kockáztatom a babánkat, a lányom úgy is imád az apjával pancsizni sokszor fürdenek együtt este is kizárólag fürdőnaciba :D nagyon aranyosak én meg amúgy is fotósként dolgozok majd csinálok tökéletes képeket. És jövő nyáron már a picivel együtt fogunk majd bemenni :)
2013. jún. 17. 15:08
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szívesen fürödnék és kívánom is a vizet, de nem merek kockáztatni. Immunrendszertől, szervezettől is függ, hogy elkapja e az ember.. Ez egy kis áldozat, de nagy lesz a jutalom :)
2013. jún. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!