Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babamozgással kapcsolatban 19...

Babamozgással kapcsolatban 19 hetesen ez normális, mert aggódok?

Figyelt kérdés

Múlt hét szerdán volt először, hogy láthatóan mozgott, a köldökömtől jobbra mintha a kis lába lett volna, nem csak én éreztem, ki is dudorodott a hasam. Azóta viszont ilyen nincs, csak néha belűl érzek enyhe kis mozgolódást.

1 hét múlva kell mennem ultrahangra, de nagyon aggódok, remélem minden redben.

Második baba és ma vagyok 19+1 hkm.



2013. jún. 18. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!ne aggódj semmi gond eleinte én sem éreztem mindennap mozogni se! Ma meg már le se akar állni 34+6hkm:)
2013. jún. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, a babák mozgása sosem úgy történik, ahogy elképzeljük. :) Néha erősebben rugdalnak, néha kevésbé, néha hosszabb-rövidebb pihenőt tartanak, máskor meg hihetetlenül felpörögnek. A terhesség ilyen szakaszában normális, hogy ritkán mutat erős mozgást, többnyire kis fészkelődést érzel. De normális, ha azt sem mindennap.

Szerintem, minden rendben van, nem kell aggódnod. Teljesen reális, hogy nem mindig érzed ugyanúgy mozogni.


31 hkm

2013. jún. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, az a fontos hogy érzed öt, nem muszáj hullámoznia a pocaknak... Lehet hogy akkor fordult meg amikor láttad azt a nagyobb mozgást.
2013. jún. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a te babád nyugisabb fajta, ne félj. Nekem sem mozgott ennyi idősen egész nap, de még most sem pedig már a 37. hétben vagyunk. Nagyon nyugis, békés a kisasszony, csak néha kezd el nyugtalankodni, vagy éppen nyújzózkodni de egyébként mindig olyan kis gyengéd mozdulatai vannak. Másnak meg igazi örökmozgó ördögfióka lakik a pocakjában.
2013. jún. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19.hetben meg egyaltalan nem kell idegeskedni emiatt!:) En is lattam hogy mocorgott neha 15.-22.het kozott.De par naponta lattam csak ill. ereztem.Van aki a 24.het korul kezdi csak erezni.Ilyenkor meg nem is kell rendszeresnek lennie a mozgasnak.:) 31hkm
2013. jún. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, megnyugtattatok! érdekes, hogy már nagyon korán 12-13 hetesen éreztem azt a bizonyos buborékolást, kis simogatást odabent, ehhez képest rendes erős mozgást csak múlt héten, és azóta sem. Pedig mindig azt mondják, hogy a második babát korábban érezni. Végül is az meg is volt...

Boldog babavárást és babázást Nektek!

2013. jún. 18. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!