Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon aggódom! 25 hetes...

Nagyon aggódom! 25 hetes kismama vagyok, bölcsességfog problémám volt. Volt más is így?

Figyelt kérdés
Múlthéten szerdán eltávolították az alsó bölcsességfogamat amivel előtte több mint egy hetet szenvedtem. A védőnőm aztmondta szedhetek rá algopyrint,így azt tettem...napi kettőt. Sajnos a húzás után bedurrant a nyirokcsomóm, nem tudtam enni, aludni, így muszáj volt fájdalomcsillapítót szednem, a nőgyógyászom javaslatára. (Algopyrin napi2) Elviselhetetlen volt. Amíg fájdalmam volt a baba is "belassult", de mióta jobb (2 napja)Ő is újra a régi. Lehet bármi baja az elmúlt 2hét megpróbáltatásaitól? Nyugtassatok meg légyszi...valaki volt hasonló cipőben?

2013. jún. 18. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lett semmi baja. Ha hagytad volna a fogad, abból viszont tényleg baj lehetett volna. Helyesen döntöttél! Bizony, az anyai fájdalom is rosszul hat a magzatra, ha másképp nem, az anya rossz kedélyállapotán keresztül biztos. Szóval tényleg indokolt volt a gyógyszer.
2013. jún. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi...Tudod jódarabig szenvedtem mire bekaptam az első gyógyszert, de van aza pont, amikor már nem lehet elviselni...:-/ Most viszont már jól vagyok,csak az aggodalom maradt, hogy valyon ártottam-e..De reménykedem, hogy stramm kisfiam van és meg sem kotyan neki..:-) Csak a következő uh-ig még van 6 hét..az meg rengeteg..4D-re meg sajnos nem nagyon telik, mert ő már a 4. baba lesz..
2013. jún. 18. 19:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, semmi baja nem lesz a babádnak!
2013. jún. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja. Én ugyan így jártam csak 16 hetesen nekem is az Algopyrint javasolta a szülésznőm, valamint a Paramax Rapidot (ezt bátran szedheti kismama is még a beteg tájékoztatóban is engedik) végül az utóbbit szedtem be, azt gyorsabban be tudtam szerezni. Tegnap voltunk UH-n és minden porcikáját megnézte az orvos, és ő is megnyugtatott, hogy egészen biztosan nem lesz baj a babával. Strapabíró babák ezek, sokkal rosszabb dolgokat is kibírnak, ráadásul még olyan kis ügyesek is, hogy ha történik valami velük meg is tudják javítani magukat. Szóval semmi ok az aggodalomra!
2013. jún. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2013. jún. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En egesz terhesseg alatt fogorvoshoz jartam heti 2x . Sajna nekem ette a fogaimat a babam. Gyokerkezeles huzas minden amit el tudsz kepzelni. Antibiotikumot szedtem algopyrint panadolt....... Stb..... Most 2 eves a lanyom es makkkkkk egeszseges :)
2013. jún. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat..:-) Kicsit megnyugodtam..
2013. jún. 22. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!