Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Faros a babám! Van esély...

Amore kérdése:

Faros a babám! Van esély mefordulnia ennyi hetesen?

Figyelt kérdés

37 hetesen még koponya végü volt de rá egy hétre már faros lett!

A faros babákat minden esetben megcsászározzák?

Félek a császártól de jobban félek attól hogy ha simán kéne megszülnöm és valami komplikácio lépne fel!

Első baba

38 hetes kismama


2010. jún. 17. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Vannak szülészek, akik szüléskor vállalják a baba megfordítását, de nem mind. Remélhetőleg megfordul a babád, sok sikert! Nekem még nem kell aggódnom emiatt, csak 32 hetes vagyok. Könnyű szülést!
2010. jún. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nekem a dokim azt mondta, hogy ha a 38.hétig nem fordul meg a babám akkor megcsászározott volna, de a 34.héten megfordult.

Igen a faros babákat általában császárral szülik meg.

de ne aggódj nem lesz semmi baj!


2 kisfiú anyuja.

2010. jún. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem szülés közben fordult meg fejvégűből harántba, tehát nem is farosan volt, hanem keresztbe.

Dokim megforditotta, és szó szerint kihúzták belőlem.

2010. jún. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Engem is majdnem császároztak fejvégű fekvés miatt, pedig a 3. szülés volt. Szerencsére a 37. heti ultrahangon már befordult az én okos babám! :)) A védőnőnk homeopátia párti és a pulsatillát szedtem a 32. héttől. Senkinek fogalma nincs hogyan használ, de tény, hogy több kismamának segített. Aztán az is lehet, hogy bogyó nélkül is megfordult volna, de ezt már sosem tudjuk meg...:) Érdekes, hogy a többedszer szülő nőknél régebben engedték a faros babát simán is megszülni. Nyilván több volt a komplikáció is, amiről nem beszélnek. De tény, hogy valamiért óvatosabbak lettek a dokik és a legtöbb inkább császároz ilyenkor.
2010. jún. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10.55 vok. Egyébként még az utolsó pillanatban is megfordulhat! Szorítok! Én is belebetegettem volna, ha összekaszabolnak, de abba jobban, ha a bébinek valami baja lett volna!
2010. jún. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy hét alatt háromszor fordult meg: 36+2 hetesen bele volt ékelődve a szülőcsatornába a feje, 2 nap múlva harántfekvésbe volt, amire a doki azt mondta, hogy így császár lesz, 37+2 hetesen megint lent volt a feje! Csak a sok mocorgás miatt a babám felülről megrugta a burkot és megindult a szülés! De ez így volt jó!:-)
2010. jún. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Faros fekvésűt is meg lehet szülni. Kérd a dokitól, hogy természetesen szeretnél szülni. Ha komplikáció lép fel, mehet a császár.
2010. jún. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ!

Még reménykedek hátha megfordul!!!

2010. jún. 17. 14:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a 3 babámat farosan szültem mert nagyon féltem a császártól.Persze attol is hogy valami baja lesz,de bíztam benne hogy nem lesz semmi.Minden simán ment,most 20 hónapos.
2010. jún. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!