Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet tenni a terhességi...

Mit lehet tenni a terhességi vizesedés ellen?

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sok folyadék.

26hkm

2013. jún. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kevés sótartalmú étel, sok folyadék, és amikor csak teheted, polcold fel a lábaidat.

Egyebet nem nagyon tehetsz, sajnos, erre még a meleg is rátesz egy jó adaggal.

2013. jún. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén??? AZ ÉG VILÁGON SEMMIT!!!

30 hete vizesedek és ahogy jött a meleg még rosszabb lett.. most már a fejem is puffad... Sódiéta, sok folyadék, felpolcolt lábbakkal vagyok egész nap és éjszaka is, vizes borogatás ezek közül semmi se segít.... viszont az alkohol mentes sör nagyon jó volt eleinte.. de már az is lepkefing...

Majd a szülés segít...


34 hkm

2013. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A petrezselyem vízhajtó, azt lehet nyomatni bőven.
2013. jún. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az a vicc, hogy 26 hetesen vízesedek. Napi 3-4 liter folyadékot iszom...no de így jártam:)
2013. jún. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ez már az a meleg, amikor semmi sem segít. Eddig segített a polcolás, de most már nem megy le reggelre a dagadás, még 3 órát rá kell húzzak nap közben, mielőtt el tudok indulni valahova. Menet közben természetesen fél óra alatt ugyanott tartok, mint az elején.
2013. jún. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

26 hetes vagyok én is,de ez már valami kegyetlen :-) Persze tudom,hogy a meleg is rátesz,de már én is ott tartok,hogy hiába alszok felrakott lábakkal,hiába iszom rengeteget....semmi nem segít.Reggelre pont ugyanolyan dagadt a lábam mint este volt :-( . Én most a teát próbálom meg,az engem jól meg tud hajtani,hátha az segít :-)

Kitartás mindenkinek,és csodálatos babavárást :-)

2013. jún. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

semmit a világon :/

én már mindent kipróbáltam, valahol az elefánt és a bálna közt adtam fel, 38.hetes kismami

2013. jún. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20. hét óta azaz két hete vizesedek,nekem is ezeket a praktikákat mondták.Nekem előző terhességem toxémiával végződött így erre különösen figyelnek,így mivel ilyen korán előjött,és egyik lábam fáj/görcsöl is,kaptam kálcium magnézium keveréket és keringésjavítót.ideig óráig minden használ,de igazából akkor áll vissza,ha kijön a baba
2013. jún. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat! Kérdeztem a védőnőt, ő a Lioton gélt ajánlotta. Majd meglátjuk. Pár napja pócolom, azóta valamivel jobb. Bár még csak a 23. hétben vagyok, szóval ki tudja mi lesz még...
2013. jún. 23. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!