Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam orvosnál rákszűr...

Tegnap voltam orvosnál rákszűrést csinált most véres picit a wc papír! Huvelyi uh-on látta volna ha megjön, igaz? 5 hetes kismama!

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 07:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha 5 hetes terhes vagy akkor nem megjön, hanem elvetélnél.

Nem tuti hogy látta volna, mert ha most kezd el leválni akkor azt tegnap nem látta.

De a doki nem mondta, hogy a rákszürés után nagyon enyhe vérzésed lehet? Nekem sima rákszürés után is mondta és terhességnél is.

Föleg most mikor vérböségben vagy, egy hajszálér pattanás(mint az orrban), már apró vérzést okozhat, barnázást stb... Szóval nincs semmi gond, én enyhén vérzetem az elején, barnázgattam. Ha nem menstruáció szerü, nem ár görcsökkel akkor normális.

2013. jún. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szokta mondani, de most nem mondta. Vizeletem nem véres ha a wc papíron vettem észre. Hasam nem fáj. Ma laborba is viszem a vizeletet és az se volt véres mikor reggel először pisiltem. Nem voltam még terhes így izgulok. Köszönöm a választ!
2013. jún. 20. 07:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugi van, a rákszűrés ezzel jár........De a dokinak erre fel kellett volna hívni a figyelmedet....
2013. jún. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sem értem miért nem szólt Neked a doki... Nekem rögtön az elején mondta, hogy ne ijedjek meg, ha picit véres váladék távozik (én is 5 hetes voltam), mert az a rákszűrés miatt van! Bár nekem nem volt utána semmi, de direkt felhívta a figyelmem, nehogy azt higgyem valami gond van.
2013. jún. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugi! A rákszűrés ezzel jár! Majdnem minden nőnél előfordul! Ha nem görcsölsz, nincs baj!
2013. jún. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos előfordul, ne aggódj!
2013. jún. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Megnyugodtam. Köszönöm
2013. jún. 20. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!