Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha már eléggé lent van a baba...

Ha már eléggé lent van a baba feje, akkor nemsokára megszületik?

Figyelt kérdés

Ma voltam vizsgálaton, és így hangzott el: "Jól lent van már a feje." Nem tudtam erről semmit sem kérdezni, sztk-s orvos volt, és pont hívták el valahová, így le is rázott hamar.

Kíváncsi vagyok ha már eléggé lent van a feje, akkor az azt is jelenti egyben, hogy nem sokáig húzza már bent a baba, vagy még hetekig is bent lehet? Még nem kellene megszülnöm pár hétig.

Kíváncsian várom a válaszokat, tapasztalatokat. Köszönöm.


2013. jún. 20. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:

32. Héttől lent volt, beékelődve, mégsem szültem meg hamarabb, sőt császár lett, mert hiába tágultam ki, tolófájásaim nem voltak..

A második feje is lent volt, de mégsem született meg hamarabb, az is császár lett, mert hiába lent volt, 39-héten teljesen zárt voltam, lepényem meszesedett, a baba nagy volt, így császár lett

2013. jún. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Háromból két gyerekemmel azért kellett baba korban gyógytornázni, mert ferdén állt a fejük, amikor megszülettek.

Ez azért lett így, mert az utolsó másfél-két hónapot ugyanabban a pozícióban töltötték, beékelődött fejjel.

(Persze szépen helyre jött egy-két hónap alatt)

2013. jún. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is kb. 3-4 hete hangzott el először kb. ugyanez a mondat, nálam volt koraszülés veszély is görcsök miatt, de még mindig bent van... 39 hetes vagyok, most már jöhetne, de nem akar. :)
2013. jún. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!