Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a Ti tapasztalataitok...

Mik a Ti tapasztalataitok kívánósság és egyebek terén, fiú vagy lány lett?

Figyelt kérdés

A rosszullétek is érdekelnek!

Nekem 2 fiam van, most várom a 3. babát akinek még nem tudjuk a nemét! Mindkét fiamnál és most is a fűszeres, csípős ételeket kívánom és egyszer sem volt hányingerem, se émelygés se semmi, se most se anno...

Talán akkor a 3. is fiú? :)


2013. jún. 20. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:

3 lányom van.

Mindegyikkel mást kívántam.

A hányinger egyre rosszabb lett és egyre tovább tartott.

2013. jún. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 petera6 ***** válasza:

Én ezekben nagyon szkeptikus vagyok. Lehet nálad épp működik, de azért ezek nem aranyszabályok.


Nekem semmi extra kívánósságom nem volt/nincs, amit a terhességre foghatnék, nem volt egy perc sem, ami émelygős, rosszul lévős lett volna. És kislányt várok.


26+2 hkm

2013. jún. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez csak egy olyan dolog, aminek fele sem igaz.:)

Nekem kisfiam van, az egész terhességem alatt édeset ettem volna és szinte végig rosszul voltam a terhességem alatt, émelygés, hányinger és társai.

2013. jún. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :))
2013. jún. 20. 15:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én sem hiszek ebbe.

Első kisfiamat várom és legfőgképp az édeset kivánom, de am meg bármit amit meglátok képes vagyok megkivánni. Szal...

Rosszulléteim egyáltalán nem voltak és nincsenek!

24hkm

2013. jún. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én inkább sòs ételeket kívántam,egy perc rosszullétem nem volt,csak a hasam nött,fiú lett :)
2013. jún. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyik terhességemnél sem voltam rosszul, az édességre rá sem bírtam nézni, csak a sósat kívántam. Mindkettő fiú lett! :)))
2013. jún. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én mindent kívánok és ikrek :D de tényleg
2013. jún. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mindkét terhességem alatt az édességeket kívántam, bár eleve édesszájú vagyok, de akkor egy tábla csokit simán eltüntettem 5 perc alatt. 1 lányom és 1 fiam van. :)
2013. jún. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!