Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? 2. ik babámat...

Mit tegyek? 2. ik babámat várom és a párom kijelentette hpgy már nem érez irántam semmit!

Figyelt kérdés
Mit tegyek most!!!Én így nem akarok vele együtt maradni!!!Azt mondta most nem hagy el ilyen állapotban!!!De én köszönöm így nem kérek belőle!!Akkor mit gondolt majd fél év múlva hagy el?az mivel lesz különb???30 hetes km
2013. jún. 20. 17:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez most jutott eszébe? Amikor a gyereket megcsinálta, akkor nem tudta?
2013. jún. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Jo eg! Nem nagyon ertem a parod logikajat, de nagyon nem tudsz tenni semmit. Ne alazd magad, fogadd el a helyzetet es legy eros. Mas is maradt mar egyedul...sajnos. (anyukam 3 gyereket nevelt fel, mert apam gondolta jo otlet ongyilkosnak lenni a 3. utan) Duhongd ki magad, gyaszold el, de a gyerek miatt a minimalis kapcsolatot muszaj lesz fentartanod vele. Sajnalom, es sok erot kivanok!
2013. jún. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Jó nagy tahó egy pasi lehet, már bocsánat, amikor már ott van az ember hogy semmit nem tehet akkor jut eszébe hogy bocsi de nem érzek irántad semmit. Hagyd el szerintem , egy ilyen emberrel ha nem muszáj akkor ne élj együtt sajnálom biztos nehéz lehet neked, van valami segítséged?
2013. jún. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom:(

Azt gondolom, kisbabával sem lesz könnyebb, sőt...Minek maradna veled? Hisz úgyis csak tovább idegesítene a tudat, hogy mi van. Neked nehezebb, bár ezt nyilván Te tudod, neked hogy jobb! Én azt kérném tőle, hogy akkor lépjen most!

Nagyon kedves amúgy...volt valami előzménye?

2013. jún. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Azért ne temesd teljesen a kapcsolatot. Nekünk is volt, mikor a párom kijelentette, hogy már nem szerelmes belém, bár akkor még nem volt gyerek, és szakítsunk. Kértem, hogy ne, próbáljuk meg még egyszer, és bevált, ennek már több éve, de jobban szeretjük egymást mint valaha. Beszélj vele. Nincs neki senkije?
2013. jún. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%

"Tök jó fej"- üzenem neki...

Szerintem nem húztad magadra és nem kötözted ki és fenyegetted meg, hogy menj el belém.... Kettő ember kell hozzá.

Szerintem mond meg neki, hogy sajnálkozzon odébb, kívülről tágasabb!

Nehéz helyzet lehet...nagyon sajnállak téged, a férjed meg most kotródjon ne később.

26hkm

2013. jún. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem volt tervezett baba!!!Nem is gondoltuk hogy lehet spontán mivel a kislányom is csak inszeminációval sikerült!!!Annyit küzdöttünk kitartottunk jóban rosszban és most ennyi!!!
2013. jún. 20. 17:59
 8/22 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki hogy oldjuk meg valahogy hogy minden a régi legyen de ő azt mondta már semmi sem lesz a régi!!!Nagyon fáj!!!!Szinte egész nap sírok a kislányom meg akinek fogalma sincs semmiről egész nap azt kérdezi hogy anya miért sírsz???Kérdeztem hogy van e valakije de ő erre azt mondta hogy nincs!!!!
2013. jún. 20. 18:03
 9/22 anonim ***** válasza:
70%
De ezt így egyik napról a másikra? Volt valami előzmény? Mikor kiderült a terhesség, hogy reagált?
2013. jún. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
70%
valami vagy valaki biztos van a háttérbe,ha ilyen hirtelen ezt kijelentette.
2013. jún. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!