Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? 2. ik babámat...

Mit tegyek? 2. ik babámat várom és a párom kijelentette hpgy már nem érez irántam semmit!

Figyelt kérdés
Mit tegyek most!!!Én így nem akarok vele együtt maradni!!!Azt mondta most nem hagy el ilyen állapotban!!!De én köszönöm így nem kérek belőle!!Akkor mit gondolt majd fél év múlva hagy el?az mivel lesz különb???30 hetes km
2013. jún. 20. 17:49
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nem hirtelen jelentette ki hanem én mondtam neki hogy mondjon már valamit mi a baja mert megőrülök attól hogy nem igazán beszélget velem!!!De ő most is azt mondja hogy nem akar elmenni mert a kislány nélkül nem bírna egy napot sem!!!én meg mondtam hogy nekem meg ez így nem jó és inkább menjen el!!!!
2013. jún. 20. 19:16
 12/22 anonim ***** válasza:
50%
szerintem csak beijedt! A pasiknak sok idő kell míg feldolgozzák, hogy gyerekük lesz. Szerintem ha megszületik a kicsi akkor minden megoldódik. Adj neki időt, és nyugodj meg!
2013. jún. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Próbálkozom!!!De mi van ha utánna sem lesz jobb???Akkor még egy csomó idő el lesz vesztegetve!!!Na meg ne csak a gyerek/gyerekek miatt maradjon!!!Ha már kihült nála minden akkor fel is út le is út!!!Vagy rosszul gondolom???
2013. jún. 20. 19:44
 14/22 anonim ***** válasza:

nem érte valamilyen nagyobb stressz vagy ilyesmi?mondjuk munkahely elvesztése,netán az,h azt gondolja nem az övé a baba,hiszen a lányotok is csak inszemmel sikerült.esetleg szexet nem kívánja vmiért(nagy pocak miatt)és ebből arra következtet,h már nem szeret?Most lehet hülyeségnek hangzik,de ki érti a ffi logikát?

Amúgy hasonló sztorit én is ismerek,a gyerek születése óta apuka ismét szerelmes anyukába.De az tény,h anyukából azt a pár hónapot már nem lehet kitörölni...

2013. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Hàt a sex az megszűnt amióta kiderült a terhességem!!!azt mondja hogy ő így nem tudja mert mégis csak ott van bent egy gyerek!!!amúgy meg komoly problémát nem teláltak anno egyikünknél sem !!!egyszerűen csak nem sikerült !!!most kér 1 hét gondolkozási időt úgy hogy elmegy és hogy gondolkozzon mi is a jó!!!
2013. jún. 20. 23:29
 16/22 anonim válasza:
Hogy oszinte legyek en egy percet nem adnek neki, hogy gondolkodjon. Volt ideje gondolkodni azelott mielott kimondta hogy nem szeret.
2013. jún. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
szia én márciusban maradtam egyedül a kisfiammal és közbe második baba a pocakban. Nem mondom, hogy könnyü lesz de a gyerekek miatt muszáj tartani magad most vagyok 34 hetes terhes még reménykedek, hogy talán ha megszületik a pici akkor apuka visszatalál hozzánk de ha nem akkor is megy az élet tovább és van két gyerek akikért muszáj csinálni
2013. jún. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!!!Tegnap óta könyörgöm neki hogy mondja meg mit akar??Ma reggel is ezzel indítottam a napot!!!Erre azt mondta hogy adjak neki egy kis időt hogy végiggondolja,lehet hülyén hangzik de neki erre szüksége van!!!Mert én mondtam neki ha nem tud változtatni a dolgon akkor inkább menjen!!Attól fél hogy 1 hét múlva rájön hogy rossz döntést hozott és utánna nem engedem vissza!!!Nem is engedném,mert van bennem annyi tartás!!!
2013. jún. 21. 09:14
 19/22 anonim ***** válasza:

És az első babával amikor terhes voltál, akkor sem volt szex? Mert ha akkor volt, akkor most nem mond igazat. Ezt Te tudod.

Lehet, hogy csak annyira kavarognak benne a gondolatok, és valamiért ellenségesnek találja a világot maga körül, hogy ezért gondolja, hogy már nem is szeret Téged. A férfiagy teljesen más, sokszor nem tudnak elkülöníteni. Az én párom pl. ha valami baja van, sajnos akkor mindenre kivetíti és (már ismerem) képes hülyeségeket beszélni.

2013. jún. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Az első babánknál is max ha 2x volt sex!!!Szóval ezt a részét elhiszem neki!!!De hogy amúgy mi történt ???Egyszerűen nem tudom!!!!Én ahogy ismerem őt /13év/tudom hogy megfog bánni mindent!!!!Csak szerintem akkor már késő lesz!!!
2013. jún. 21. 10:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!