Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más volt így ezzel? 23 hetes...

Más volt így ezzel? 23 hetes kismama

Figyelt kérdés
Most voltam kontrollon, és c 2100 a méhszájam. A dokim szerint ez normális eredmény, de azért kissé parázok hogy a külső méhszájam már nyitott. Éjszakánként nagyon rosszul alszom, nagyon nehezen,sokszor ébredtem már arra, hogy nyilalt a hasam, és ki volt dudorodva, mintha álmomban nyomtam volna.Tudom hogy hülye kérdés, de félek, hogy a szülésről álmodom és közben erőlködöm. :S Félek, hogy ezzel ártok a babának, meg magamnak is. Vagy idő előtt beindul a szülés vagy tovább nyílik a méhszáj....

2013. jún. 9. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. En is 23 hetes vagyok es aggodom mert idonkent elkezd fajni az alhasam, ha jarkalok, talpon vagyok, vagy mozdulok/megfordulok az agyban. Mint egy 80 eves mar. Meg nem voltam mehszaj vizsgalaton de lehet kellene. Mikor azelott bent voltam a fajdalmaimmal a korhazban azt mondtak, mivel vekony vagyok ez normalis mivel novekszem. 2-szer fordult elo nalam, hogy kidudorodott a hasam mikozben fekudtem az agyban, de az elmult hamar. Azon, hogy mit almodsz, nem igazan tudsz segiteni. Inkabb pihenj amennyit csak tudsz es probalj nem stresszelni habar tudom ezt konnyu mondani.
2013. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első hogy nem voltáll még méhszájvizsgálaton?Azt a doki mindig nézi ha mész hozzá.
2013. jún. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Második: nekem mindkét terhességemnél csak egyszer vizsgált meg a doki a terhesség vége felé! A magándoki minden alkalommal megvizsgálja a betegeit...

Nekem egész terhességem alatt rémálmaim voltak,nagyon rosszul aludtam :(

2013. jún. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A terhesgondozáson sem nézte?Nekem nincs magándokim,így nem tudom ő nézi e mindig.Fura,mert ha nyílik és nem tud róla akármi is lehet.

Bocsi kérdező elfelejtettem válaszolni neked.Pihenj sokat,biztos figyelik már,nehogy tovább nyíljon.Az álmokkal nem tudsz mit kezdeni,de ha nem görcsölsz rá a szüllésre csappan a rossz álmok száma is.

2013. jún. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok 1. vagyok. Nem tudom hogy nem neztek tobbnel is voltam hogy vannak fajdalmaim de azt mondjak csak mert "novok". :/ Uh-n lehet latni a mehszajat? Amugy remalmaim nekem is vannak gyakran.
2013. jún. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Látszik a méhszáj,ha éppen megnézik.Ha mész uhra kérdezz rá és mutizzák meg,hogy nem nyitott.
2013. jún. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 atina1983 válasza:
Sya én 24 hetes kismama vok és 1,5 110 a külső és középső méhszájam is nyitott az orvos szigorú fekvést és magnéziumot kell szednem...
2013. jún. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!