Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem lesz baja ha minden ejjel...

Nem lesz baja ha minden ejjel haton fekve ebredek?

Figyelt kérdés
Mindig kitamasztom a hatam,hogy ne forduljak ugy,de meg is mindig ugy kelek fel ejszaka(ugye egyre tobbszor).Akkor a gerincem nagyon faj es van szinte allando medence fajdalmam is(foleg ha fordulok).A babam nem jelez hogy az neki nem lenne jo (nem is ertem azokat akik irjak hogy jelez hogy mi jo nekik ill mi nem..Nekem meg nem jelzett igy..:) ) .31+5hkm

2013. jún. 22. 01:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Császármetszés közben, sőt a legtöbb vizsgálat közben is háton fekszik az anya. Nem lesz baja.
2013. jún. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért nem jelez a babád mert teljesen jó neki így háton fekve is. Én 20 hetes vagyok és egész életemben csak hason aludtam, most is hason alszok. Nincs nagy pocakom még megtehetem :D A babám teljesen jól fejlődik kutya baja, mióta látom és picit érzem is azóta tudom, hogy neki is megvan az egyéni alvós tartása. Napközben vagy ha mozgok akkor középen van, estére viszont be rakja magát jobboldalra.
2013. jún. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is mindig a hátamon éberedtem:) Nem lett semmi gond, teljesen egészséges a kisfiam.
2013. jún. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt jelenti ha jelez, nekem úgy szokta ha háton fekszem azt nem szereti és elkezd rúgdosni nagyon .... :-))) És ha pózt váltok akkor leáll, és abból érzem h úgy már jó neki. 26 hkm
2013. jún. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is jókat aludtam hanyatt a 30. hét felé, csodálkoztam is reggelente. később jött be, h csak oldat tudtam aludni. A 39. héten járok, 15kg jött fel.
2013. jún. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!:) Akkor nem aggodok tovabb emiatt..:) En nem tudom mennyit hiztam eddig de en is olyan 15 kg korul jarok,persze meg van jopar hetem..De ez van..:)
2013. jún. 22. 20:10
 7/7 anonim ***** válasza:
A hízás inkább ott számít aki amúgy is sokról indult. szerintem érdeme oda figyelni mindenkinek egy picit a táplálkozásra, de koplalni semmiképen sem kell. Én is eszek szalonnától kezdve a salátáig mindent. 60 ról indultam most 63 vagyok. 19 hetesen. Most kezdnek majd szaladni a kilók szerintem.
2013. jún. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!