Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mért nem lehet háton aludni?...

Mért nem lehet háton aludni? Illetve mikortól nem lehet? Én mindig úgy ébredek. Ez baj? Ja és a kívánósság.

Figyelt kérdés

Annyi mindent tiltanak, én meg annyi mindent megkívánok. Sokan mondják, hogy a bébi megérzi, hogy mi a jó neki és mi nem, az én picim pl. a húslevesért van oda.

Na,meg ez a szénsavas dolog is izgat...a zöldség, gyümölcs nem puffaszt ugyanannyira?!

22 hetes kismama


2009. jún. 2. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Addig aludj úgy ahogy jólesik, amieddig tudsz, a vége felé már úgyis csak az oldaldon fogsz tudni (nem)aludni.

Egyél, igyál (alkoholon kívül) amit megkívánsz.

2 gyerekes anyuka

2009. jún. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Kaja ügyben nem vagyok képben, csak fekvésben:

háton fekve a baba bizonyos méret után elnyomja a hasi ereket, azokat a bizonyos hasi ereket,a mikből ős is az oxigént kapja.

Én is rengetegszer ébredtem hátonfekvésben, mert a testemnek úgy volt kényelmes, viszont valahogy mégsem volt jó, rosszul lettem tőle egy idő után, éppen ezért ébredtem fel a helyzettől!

2009. jún. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Szia!Én mindent eszek amit megkívánok.Most le fognak pontozni,de majdnem mindenap iszom kólát is meg bubis vizet.Csak riogatnak mindennel minket.Régen nagyanyáink a háborúban örültek,ha ételt láttak mégis egészséges gyerekeik születtek!Sőt!Egészségesebbek,mint mostanában,pedig magzatvédő vitamin se volt meg 4D uh.És én azt mondom inkább napi két pohár kóla,mint akár napi 1 szál cigi!!!
2009. jún. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a gyors válaszadást!

Igenis iszok bubisat, mert az olyan jó most!:)

2009. jún. 2. 22:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van, de a vetélés, halvaszületés és csememőhalálozás is jóval magasabb volt.
2009. jún. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

És a beteg babák...


És szültek 10-12 babát akikből maradt 7-8 gyerek kb.

Sajnos régen ez volt,de ma meg már túl is parázzuk a dolgokat.


Én 15hetes koromig kb nem mertem kolát meg alkohol inni,de azóta ittam 1 pohár pezsgőt(a saját esküvőnkön) és a kolát is ha megkívánom megiszom,mert láttam Uh-n hogy utána is nagyon jól aludt a drágám.Pedig kolával és csokival próbálkoztunk;)


Boldog babavárást!


19hetes

2009. jún. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Kicsit megörültem a kólaivóknak, azt hittem, csak én vagyok ilyen elvetemült :-) Semmi más üdítőt nem szeretek a kólán és a vizen kívül, hát ezeket iszom. Nekem háton fekve néha fáj a gerincem, de pihenni, olvasni, tévézni mindig úgy szoktam. És ilyenkor érzem legerősebben a Picurka mozgolódását is.
2009. jún. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én minden nap ittam tejeskávét.

első

2009. jún. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!