Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoptatós vagy sima melltartót...

Szoptatós vagy sima melltartót vegyek kórházba és szülés utáni időszakra? És mekkorát?

Figyelt kérdés
Picit nőtt csak meg a mellem és nem is olyan telt még. Akkorát vegyek ami most jó ,vagy nagyobbat? És mennyit vegyek?
2012. szept. 13. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
szoptatóst,legalábbis a kórházi napokra mindenféleképpen!a méretet meg neked kell tudnod!én kb 3-4 darabot veszek majd a kínaiban,ott 7-800 ft/db!
2012. szept. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elég a sima is, engem pl a szoptatós melltartók varrása nagyon zavart. Ha nem szoptatósat veszel a lényeg h lazára tudd kapcsolni, h csak felhúzd szopizáskor. Nekem 1 méretet nőtt a kosarmeretem.
2012. szept. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A védőnő azt mondta nekem, hogy vehetek simát is, de akkor lehetőleg elől kapcsosat, és legalább egy kosármérettel nagyobbat, mint ami most kéne, mert szülés után még nőni fog...csak vicces, hogy nekem eddig is hatalmasat nőtt, és már lassan nem kapok akkorát amekkora kellene XD
2012. szept. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szoptatósat, amibe aztán tudsz betétet tenni. Praktikusabb és kényelmesebb, mint a rendes. 1 kosár mérettel nagyobbat vegyél, mint a mostaniak.
2012. szept. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hááááát, nekem 75 B-ről 75 E lett. Szval előre nem tudhatod :-)
2012. szept. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ejszakara is erdemes szoptatos melltartot beszerezni? Hol kaphato olcsobb szoptatosmelltarto? A brendonban nem eppen olcso, a Mullerben is mar talaltam 3000 forintert, de ott nem volt a meretemben. H&M -ben is lattam. tud valaki biztos tippet adni. Nekem sem valtozott nagyon a mellmeretem (75B is nagy meg...). Mekkorat erdemes venni?
2012. szept. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ja es meg haloinget sem talatam a korhazba. Hany darabot erdemes beszerezni a korhazba, van valami tippetek,hogy hol lehet olcson megvasarolni? A korhazi napokra nem szivesen vennek draga darabokat, hiszen barmilyen baleset erheti az embert es akkor lehet kidobni.
2012. szept. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hálóinget 3-4 dbot szoktak javasolni... gombosat. A legtöbb kínaiban lehet kapni. Szoptatós melltartót bababoltokban is lehet kapni, viszont az áruk nagyon különbözik minden boltban. Jah és a kínais hálóingek kb 1500 Ft körül mocorognak.
2012. szept. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Az lemaradt, hogy melltartóból legalább egy kosármérettel nagyobbat vegyél, mint amit a terhesség alatt hordtál.
2012. szept. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!