Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rubint Réka: Légy bombajo...

Rubint Réka: Légy bombajo kismama cimü DVD-je milyen? Hatásos? Ténleg nem árt a picinek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 22. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg jó. Egyáltalán nem megerőltető, épp hogy átmozgat, nagyon jól esik. Csodát azért nem szabad várni tőle, én nem lettem olyan szuper-csini mint ő, de legalább tettem valamit az egészségemért.
2008. jún. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a tornarészét, a hangját annyira nem, de lehalkítom :) 16 hetes kismami vagyok, és egyszerre szoktam megcsinálni a 2. és a 3. trimeszter részét. Nagyon jóleső, kellemes torna. Én azért csinálom meg a 3. részt is, mert nekem a 2.-ból hiányzik a váll-hát megmozgatása. A babámnak nem árt, ő is jól van :) Minden jót!!
2008. jún. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat. Már megis vettem. Csak azt nem tudom, hogy most 23hetes vagyok, és akkor én már az első triszemesztereset már nem csinálhatom, csak a második,és harmadikat?
2008. jún. 23. 10:21
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Én sem bírom a szövegét, szóval hang nélkül csinálom. Nekem a Kállai Ildikó féle kismama torna jobban bejött, azt többször használom, a Rubint Rékát csak a változatosság miatt egyszer-egyszer. Azért légy óvatos a tornával, csak ha tényleg jól vagy, akkor csináld!

20 hetes kismama

2008. jún. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kiugri-bugriztam magam. Tényleg nagyon jo, jol esett egy kis mozgás, és nem is hosszu és nem is volt megerőltető. Köszönöm, hogy irtatok, igy könnyebb, és nyugodtabb szivvel álltam neki tornázni.
2008. jún. 23. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!