Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3hete voltam dokinál 8 hetes...

3hete voltam dokinál 8 hetes terhességet állapított meg. Uh szerint 6 hetes terhes voltam akkor. Minden ok volt, később fogant. Volt így más is? 12hetes uhra mikor kell mennem mert ut menstr. Szerint jövhéten 12hetes vagyok, uh szerint csak 10.

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 15:47
 1/5 A kérdező kommentje:
sajnos ott kontrollra nem hívtak vissza,védőnőhöz csütörtökön kell mennem,szabadságon volt! ezért kérdzem itt,hogy esetleg volt e más is így?
2013. jún. 24. 15:48
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindig az uh a mérvadó, ahhoz kell igazítani a vizsgálatokat. Nekem is 2 hét difi volt, de nekem a doki azt mondta hogy az uh-t vegyem alapul, hiába tuti volt az utolsó menszi, sőt még a fogantatás időpontja is. Utólag bebizonyosodott, hogy tényleg az uh volt a pontos.
2013. jún. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy írtál!!
2013. jún. 24. 15:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen az UH-ot kell alapul venni. Most várom a második babámat de sem a lányom sem ő nem a menszi kora szerint fejlődik. Fiatalabb a mostani egy hétel a lányom sokkal majdnem egy hónappal mert akkor nagyon össze vissza jött meg és akkor is kimaradt egy ciklusopm de csak márciusban teszteltem elsőnek pozitívat.,
2013. jún. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
engem 12hetes uhra um szerint küldtek és most a babám még egy nappal nagyobb is Uh szerint :) :) mindenkinek boldog babavárást!
2013. júl. 4. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!