Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mi a tapasztalata a...

Kinek mi a tapasztalata a pólus centerbe található 4D ultrahangról?

Figyelt kérdés

2013. jún. 25. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm volt és sírva fakadt akkora csalódás volt neki.
2013. jún. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Aggódom én is,mert azért nem mindegy miért is fizetünk ki ennyi pénzt.Nem lehetett látni a babát vagy valami más gondok voltak?
2013. jún. 25. 12:59
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi 2011-ben voltunk ott 28 hetesen.

Nagyin jo elmeny vot es a holgy is nagyo kedves volt.

Mindent elmondott, rengeteg kepet csinalt es nagyin jokat. Tenyleg orok emlek maradt szamunkra.

Annyi penzert siman megerte. Most is oda fogunk menni, mar nagyon varjuk!

Egyebken 45 percig voltunk bent es rengeteg minden megnezett es megmutatott nekunk. Elmagyarazta, hogy mi micsoda.

2013. jún. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Rövid is volt,alig volt kivehető a baba,nem volt alapos.

Az Istenhegyi útra ment utána,azzal meg volt elégedve nagyon.

Első voltam.

2013. jún. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem olcsó.

Az Istenhegyin is ennyibe kerül, ráadásul ott nem szonográfus, hanem orvos csinálja.

2013. jún. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

Ilyen kepeket csinaltak 25.heten.Szerintem nagyon jo kepek lettek,mindent alaposan lemertek,es megmutogattak!

Mivel en kulfoldon elek,igy orultem hogy ide eljutottam.Sokkal jobb kepeket csinaltak szerintem mint sok mas helyen amiket lattam interneten.

Es ha nem latszik a baba,az azert van mert lehet hogy pont belebujt a mehlepepenybe,vagy a koldokzsinor van elotte.

Hany hetes vagy kerdezo?:)

32hkm

2013. jún. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
31hétben járok,és köszönöm a választ :)
2013. jún. 25. 14:51
 8/9 A kérdező kommentje:
Megvolt az ultrahang,nem csalódtam boldogan jöttem ki,még ha a lányom (és már ezt is tudom :) ) eléggé bealudt és azon kívül,hogy takargatta magát nagyon nagy élmény volt és kedves volt a hölgy aki vizsgált.Meg voltam elégedve.
2013. júl. 1. 11:40
 9/9 anonim ***** válasza:
6os vagyok.Gratulalok a kislanyodhoz!:) Es orulok hogy neked is tetszett!Esetleg kerhetnek egy kepet hogy neked hogy sikerult?:)
2013. júl. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!