Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napi egy bögre fekete tea...

Napi egy bögre fekete tea (reggelihez) és kb 1dl 3in1 kávé (délután) nem árthat ugye?

Figyelt kérdés

A fekete teát már vagy 15 éve iszom, szinte anélkül ki sem birom, hogy ne igyak, főleg reggel, de már egy pár éve csak reggel iszom. A 3in1 pedig 2 naponta délután fejfájásom miatt, az szokta enyhiteni, erősebb kávét nem iszok, mert azelőtt sem ittam semmilyen kávét.

Ettől a mennyiségtől nem lesz semmi baja a babának, ugye?

19+3 hkm


2013. jún. 25. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván nemszerencsés ezeket fogyasztani, de igazából élni sem egészséges. Autófüst, vegyszeres ételek, tisztítószerek stb. Szóval ha csak ennyi "káros szenvedélyed" van akkor ennyi belefér. Igazából az első 12 hétben kell ezeket kerülni (lehetőség szerint) mert akkor alakul a kis idegrendszere, de azon már túl vagy. Ha ettől valami baja lesz akkor ott más probléma is van nem csak ez. Cserébe viszont mozogj sokat, egyél gyümölcsöket, zöldségeket, táplálkozz minél egészségesebben.
2013. jún. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem pont ma mondta a védőnéni, hogy napi 2 bögre fekete tea (erősen is) belefér. Szerintem a tied is oké.
2013. jún. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én napi 2 senseo kávét iszom sok tejjel,valószínű ennek köszönhetem hogy egyáltalán nincs szorulásom.

A terhesség elött is úgy volt,hogy kávé után egyből tudtam nagy wc-re menni,és ez szerencsére most így 21 hetesen nem változott!

2013. jún. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!