Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki nagyon sovány volt terhess...

Aki nagyon sovány volt terhesség előtt, az mennyit hízott, mi lenne az ideális?

Figyelt kérdés
Nekem 17,4 a testtömegindexem, szóval rám férne alapból is pár kiló.. Nem tudom, mennyit kellene ennem.
2013. jún. 25. 19:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szia!

Én is elég soványan indultam a terhességnek!

Most 21 hetesen 2 kiló plusznál járok,pedig annyit eszem hogy az nem igaz :)

De a babának a méretei tökéletesek.

Pocakom még semmi nincs,egyáltalán nem láttszik hogy babát várok.

ennél többet már tényleg nem tudok enni!

2013. jún. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az én BMI-m a terhesség előtt 16,85 volt.47 kilóval estem teherbe.57 kilóval mentem szülni.Nem tudtam többet hízni,akár mennyit is ettem.

5 hónapja szültem,most 46 kiló vagyok. :(

2013. jún. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én 47 kilóról indultam, most vagyok 66. Mindenki (a doki is) azt mondja csinos vagyok, nem is látszik rajtam semmi. Gondolom azért, mert elég vékony voltam induláskor. Azt nem tudom, mennyit kellene egyél, hogy jó legyen. Én ettem mindent, amit megkívántam, de próbáltam odafigyelni, hogy a nagyja inkább egészséges kaja legyen. :)
2013. jún. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Soha ne edd túl magad, az nem tesz jót a szervezetednek. Lassan de biztosan hizni fogsz. én 4 hét alatt szedtem fel 3 kg.

46 kg estem teherbe, 12. hetig hiztam 2 kg,aztan az le is ment és szép lassan visszajött, jelenleg 50 kg-nál tartok és a 20.hetet töltöm be ahétvégén :)

Annyit egyél amennyi jól esik, de inkább többször keveset, mert ha nagyon tele zabálod magad hamarabb megreped a bőröd is.

Kitartást. Mindenki annyit hizik,hogy jó legyen.


Ha segit akkor anno anyum 44kg volt mikor teherbe esett,felment egészen 66 kg-ig.

2013. jún. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Ja és 38. héten vagyok. 2 hete már nem jött egy kiló sem föl.

2013. jún. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

17,78 volt a BMI-m. 170 cm-52 kg.

73 kg voltam , amikor szültem (januárban), most 62 kg vagyok.

Nem ettem különösebben többet, mint terhesség előtt.

Régebben nem tudtam hízni, pedig hízókúrát is tartottam, de 1 dkg sem ment rám. :(

2013. jún. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19,4 volt a testömegindexem mikor teherbe estem. 57 kg és 171 cm, ami nem nagyon sovány, de én annak éreztem (meg érzem most is) magam. 82 kg-mal mentem szülni, folyton cseszegetett a doki meg a védőnő, hogy sok, diétázzak, de én jól éreztem magam +25 kg-mal is. Szülés után 2 hónappal már csak 60 kg voltam.
2013. jún. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én 46 kiló voltam mikor teherbe estem és 15 kilót szedtem fel szülésig!Most 6 héttel szülés után kb 53 kiló lehetek 2 hete mértem magam azért kb) ,amit szeretnék is megtartani,mert így jobb mindenki szerint,de akaratom ellenére olvadnak le a kilók,szal...
2013. jún. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

42 kg voltam amikor terhes lettem és 70 kg amikor szülni mentem.Alap esetben nem eszem sokat,de terhesen gyakorlatilag állandóan éhes voltam.A babával minden rendben volt,a cukrommal sem volt gond,ezzel együtt elég durvának éreztem ezt a hízást.Az ideálistól nyilván nagyon messze áll.Kb. 1 év alatt fogytam vissza az induló súlyomra,leginkább a szoptatástól szerintem,bár azóta megint jóval kevesebbet eszem.

Egyébként 10-1 kg hízás szerintem belefér(ilyen vékonynak).

2013. jún. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az ideális, ha 10-12 kg körül hízik az ember terhesség alatt. Bár ezt sokszor könnyű mondani mint megtenni. Én most 33 hetes vagyok és + 6 kg-nál tartok. A lányomnál ennyi idősen már 10kg körül voltam. A lányommal 72kg-ról indultam a mostani terhességemet meg 61-ről.

Amit én javaslok neked, hogy többször egyél keveset. Ha van valami amit megkívánsz egyed csak meg nyugodtan de figyelj, hogy azért a napjaidnak a legtöbb része egészséges legyen és ne csak nasikat édes lötyiket igyál. Sétálj sokat ha sportoltál és nem vagy veszélyeztetett terhes akkor mozogj nyugodtan.

2013. jún. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!