Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesgondozási könyvbe...

A terhesgondozási könyvbe beleirják az adatokba ha valakinek volt abortusza?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 09:11
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Igen, beírják.
2009. okt. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
igen.
2009. okt. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%

Csak ha megmondod....

Ha nem akarod, akkor nem.

2009. okt. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Én nem kötöttem sem a doki, sem a védőnő orrára, senki nem tud arról, hogy mi volt 15 éve, és ez így is marad.
2009. okt. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm lányok a válaszokat,csak azért kérdeztem mert volt egy abortuszom 5 éve és nem szeretném hogy beleirják.
2009. okt. 14. 09:40
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Akkor mondd meg, ha netán negatív a vércsoportod! Mert ebben az esetben veszélyes lehet az új babára nézve, ha nem tudnak arról, hogy már voltál terhes! Ha ez a helyzet nálad, akkor olvass utána az RH összeférhetetlenségnek a neten, aztán szépen mondjad meg a dokinak az abortuszt, de nagyon gyorsan...
2009. okt. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel azért nem lehet játszani,mert ha véletlenül Rh- vagy abból nagy problémák lehetnek.Inkább mond meg a dokinak hogy te nem szeretnéd ha beírná,végül is nincs joga beírni ha te nem akarod,mert ez a te magánügyed viszont jobb ha tud róla,mert visszamaradhat egy méhszáj gyengeség is vagy más is az abortuszból és akkor már tudja hogy mit csináljon nem kell találgatni,hogy mi lehet.
2009. okt. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
én is ezt akartam írni, amit az előző. Mindegy, hogy te szégyelled vagy sem, az orvosnak tudnia kell róla, hogy piszkálták-e már a méhedet. Aztán megbeszéled vele, hogy akarod-e, hogy belekerüljön a könyvbe vagy sem.
2009. okt. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom,hogy beszéld meg vele.Az is 1 műtét és erről fontos tudnia,még a gyerekkori műtéteket is megkérdezik.Ez nem játék ,ezt nem lehet csak úgy letagadni!Ne kockáztass túl nagy a tét!
2009. okt. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!