Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12mm méhnyálka jónak számít,...

12mm méhnyálka jónak számít, ha még csak holnapra nem várom és már elég erős pozitívat teszteltem?

Figyelt kérdés
Barnázás miatt mentem a dokihoz,mert tegnap pozit teszteltem,12 mm-es méhnyálkát látott és felritkulást.Ma már nem barnáztam és tegnap is csak egy kicsit.Ugye elég ez a vastagság,hogy meg is maradjon a baba?

2013. jún. 26. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha már megvan a pozitív teszt, akkor kifejezetten jól állsz. A felritkulás is nagyon jó jel, a nyálkahártya vastagság, ha jól tudom, ilyen mértékben már elegendő.

Most már minden a természeten és a jövőbeni kis embrión múlik.


Hajrá! :)

2013. jún. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Természetesen elegendő ez a vastagság..nekem is a pozi teszt után volt 13 mm-es a méhnyálkahártyám(akkor voltam 4 és fél hetes),most pedig itt szuszog mellettem az eredménye :D

Úgyhogy nyugi,minden jó lesz!!Viszont a további barnázással vigyázz,ha a jövőben is tapasztalsz akár egy pici vérzést,barnázást is azonnal menj orvoshoz!!!

Gratulálok a babához :)


8 hetes kisfiú anyukája

2013. jún. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Akkor most megnyugodtam!

Barnázásra kaptam napi 2x2 ultrogestan hüvelygolyót és ha nem lesz gond addíg,akkor 2 hét múlva megyek legközelebb!

2013. jún. 26. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!