Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki egy petefészekkel lett...

Aki egy petefészekkel lett terhes, tudna válaszolni?

Figyelt kérdés
Eltávolították az egyik oldali petefészkem. Most félidős terhes vagyok és néha szúrkál, fáj, húzódik ott, ahol már nincs is semmi. Ti is voltatok így? Mi lehet ez?

2013. jún. 26. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem emlékszem ilyen érzésre. Azóta sincs semmi azon az oldalon, ahol nincs. Lehet, csak a baba miatt van ez az ismeretlen érzés. ha legközelebb dokinál jársz, vagy uh-n, kérdezz rá!
2013. jún. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm, mindenképp rákérdezek. Azt hittem, természetes, de most , hogy mondod, neked nem volt, mindenképp rá kell nézni azt hiszem. Köszi a választ!
2013. jún. 26. 14:21
 3/4 brigi0925 válasza:
szia nekem ugy az ez a problémám de nem vagyok terhes volt egy méhen kivüli terhességem 2003 ban és azota én érzem ezt a fájdalmat sokszor fel sem tudok állni nekem is le van zárva az egyik oldal és az fáj
2013. jún. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is szokott fájni ami nincs,főleg időváltozáskor,pedig már 3 éve volt a műtétem. Terhesség alatt szintén fájt néha...
2013. jún. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!