Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok. Gravidá...

6 hetes terhes vagyok. Gravidáról kinek mi a véleménye? Elképzelhető, hogy attól van hasmenésem? Kb. másfél hete szedem és 1-2 napja hasmenésem van.

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tök felesleges szedni ilyesmit, elég a vas, folsav, később kalcium, magnézium.Nekem a dokim receptet adott, neo-ferro-folgamma a neve, 1000ft egy havi adag, és nem 4000.A hasmenés lehet a gravidától is, attól is hogy most alakul át mindened belső változások stb...vagy vmi kaja, nem ettél olyat?szerintem a vas miatt pont fordítva kellene lennie, legalább is nekem úgy volt.
2011. jan. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Már sajnos volt egy vetélésem, ezért parázok mindentől.
2011. jan. 27. 14:08
 3/9 anonim ***** válasza:
A Gravida nekem sem jött be, mert én meg hánytam tőle, meg görcsölt a hasam. Mivel ikreket várok és eléggé "lestrapálnak" ezért mindenképp ragaszkodom a terhesvitaminhoz, úgyhogy a védőnő javaslatára most LadeeVit-et szedek. Semmi mellékhatása és a babák is szépen nőnek. (Persze lehet, hogy vitamin nélkül is ugyanílyen szépen fejlődnének...)
2011. jan. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 3 hétig ment a hasam, már az antsz-hez is adtam le mintát, de kiderült, hogy csak a megnövekedett vitamin bevitel, és ilyenkor egy kicsit "túlműködik" a szervezet. Legalábbis nekem ezt mondta a doki. Nyugodtan szedheted a gravidát, annak sincs értelme hogy külön szedj mindent. A neo ferro folgamma egyébként nem terhesvitamin, hanem vas, és vérszegénység megelőzésére írják fel.
2011. jan. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
első vagyok.Azt nem írtad, hogy mi történt.ne haragudj érte, amit most írni fogok, nem akarok paraszt lenni, de az az igazság, ezt te is beláthatod, hogy egy baba elvesztése, nem azon múlik,hogy szedsz-e vitamint, pláne nem, hogy milyet.Szerintem beszélj az orvossal, hogy mit tanácsol, vagy már akár a védőnővel.
2011. jan. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a 13. hétig szedtem a gravidát. Semmi problémám nem volt vele. Még most is szedném, de félek, hogy tényleg a terhesvitaminoktól nőnek túl nagyra a babák, szóval most már csak vas, kalcium meg omega3
2011. jan. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én Femibion 800at szedtem 12. hétig, most Gravidára váltottam, doki szerint 2 naponta 1 szem is elég. Elolvastam mekkora ló adagok vannak vitaminból benne, hát szerintem is. 90 szemes csomagot vettem 5000Ft volt és így a terhesség végéig ki fog már tartani, ez kevesebb mint 1000Ft/hó így hogy 2naponta szedem.

Hasmenésem nekem is volt 6-7. hét körül, le is dobtam 2 kilót, de nem a vitamintól mert már előtte is szedtem. Próbálj kímélő ételeket enni, persze ne diétázz azért.

2011. jan. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A vetélés oka nem derült ki. 10. héten mentem ultrahang vizsgálatra és ott mondták, hogy elhalt. Nem éreztem semmit, nem véreztem, műtéttel lett befejezve.
2011. jan. 27. 15:23
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én örülnék ha menne tőle a hasam. :)

2011. febr. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!