Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudtátok hogy a házassági...

Tudtátok hogy a házassági anyakönyvi kivonatra vonatkozó törvény már nem érvényes?

Figyelt kérdés

Ma voltam az anyakönyvvezetőnél (fölöslegesen vidéken) hogy adjanak ki egy másolatot a kórháznak és közölték hogy ez a törvény már megszűnt júni vagy júli 1.-e óta.Úgyhogy csak azért írtam le hogy ti ne járjatok fölöslegesen utána.

36 hetes km.


2009. okt. 14. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor jó az eredeti példány a kórházba?Nem kell újabbat kérni?
2009. okt. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én igen hallottam és már szeptemberben én a szüléshez csak az eredetinek a fénymásolatát vittem magammal.
2009. okt. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én tavaly novemberben szültem és nekem már akkor elfogadták az eredetit, pedig több mint egy évvel előtte házasodtunk össze.
2009. okt. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen nem kell semmiféle másolatot kikérni.Elfogadják az eredetit.Úgyhogy mi is fölöslegesen mentünk le vidékre,de sebaj több is veszett Mohácsnál.

Szép napot!

2009. okt. 14. 16:00
 5/6 anonim ***** válasza:
köszi, jó hogy írtad, aranyos vagy! Szerintetek vigyem be az eredetit vagy megteszi, ha lefénymásolom, és azt viszem magammal?
2009. okt. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Szerintem elég az eredeti,mi is azt visszük be majd.

2009. okt. 17. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!