Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes uh-ra csak a belgyógy...

12 hetes uh-ra csak a belgyógyászat után menni?

Figyelt kérdés
Ez úgy van,hogy jövőhéten szerdán leszek 12 hetes.Belgyógyászatra csak csütörtökre kaptam időpontot.Most akkor hogy lesz így?
2013. jún. 27. 08:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem értem hogy függ össze a kettő.

A 12 hetes ultrahangnak nem feltétele a belgyógyászati vizsgálat, legalábbis mikor én szültem, nálunk nem volt feltétel!

Elmész szerdán az ultrahangra, csütörtökön meg a belgyógyászatra. Nekem pl. a háziorvos csinálta meg a belgyógyászati vizsgálatot és adott beutalót a kardiológiára az EKG miatt. De ezeket a leleteket nem kérik a 12 hetes ultrahangon.

2013. jún. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én 30 hetesen voltam belgyógyászati vizsgálaton, ez nem függ össze a 12 hetes ultrahanggal.
2013. jún. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Akkor jó.Pedig úgy hallottam,hogy az első belgyógyászat után lehet menni 12 hetes uh-ra.De addig még megérdeklődöm :)

Köszönöm.

2013. jún. 27. 08:27
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is a 12 heti uh után 3 nappal voltam csak a belgyógyászaton. Semmi gond, ha csak másnap mész el. Az eredmény úgyis csak egy hét múlva lesz meg, nem kell megvárni míg az is megérkezik. Szerdán menj uh-ra, másnap meg a belgyógyra. Így teljesen jó.
2013. jún. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És valaki emlékszik még,hogy 12 hetesen csak uh volt,vagy vaginális vizsgálat is?
2013. jún. 27. 08:39
 6/13 anonim ***** válasza:
én emlékszem még mivel tegnap este voltam:)szerintem orvos függő ,mert az első gyerekemnél (másik orvos) csak uh volt,tegnap pedig kézi vizsgálat és hüvely uh is volt!
2013. jún. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem csak hasi uh volt.
2013. jún. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nekem csak hasi ultrahang volt.
2013. jún. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mind a két terhességemnél csak hasi ultrahang volt. Ha SZTK-ba vagy Nővédelmi Központba mész a 12 hetes ultrahangra, számíthatsz rá, hogy csak ultrahangot fognak csinálni, nem nagyon foglalkoznak a dolgokkal, 5 perc alatt lezavarják az egészet. Ha kérsz kombinált tesztet is vigyél magaddal 10-12 ezer forintot is, kapsz egy csekket amit fel kell adj, majd vissza kell menj vérvételre is!
2013. jún. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Attól függ hová mész. Ha a nőgyógyászhoz, akkor elképzelhető hogy meg is vizsgál. Ha külön van UH, és oda, akkor csak az ultarhang lesz, amit szonográfus csinál.


De az tuti, hogy a belgyógy. vizsg. nem feltétele.

2013. jún. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!