Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes kismama vagyok....

8 hetes kismama vagyok. Tegnaptól nem érzem, hogy terhes lennék. Elmúlt a haspuffadás, a mellfeszesség, a hányinger. Valami nem stimmel ugye?

Figyelt kérdés
Már volt egy vetélésem ilyen idős picivel, de akkor még nem figyeltem így a jelekre. Van valaki, aki ugyanígy érezte magát, és mégse volt semmi baj? Segítsetek!!!!!
2007. okt. 4. 07:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem is voltak ilyen tüneteim a haspuffadáson kívül de az egyik nap volt a másik nap pedig nem. Ha nem érzel erős hasfájást vagy nem vérzel akkor szerintem ne aggódj mindenki másképp reagál a terhességre.
2007. okt. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 hetes vagyok. Semmi nem utal arra, hogy terhes lennék! Egy percig nem volt hányingerem, mellfeszülés is csak az első pár hétben. Azóta, mintha semmi nem történne bennem!

De ez nem jelenti azt hogy baj van!!!!!!

Örülj neki, hogy elmúlt a hányingered, és élvezd a terhsséget!

Ne csinálj elefántot a bolhából!

2007. okt. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Ne aggódj minden rendben van.Nekem sem volt egy percig sem rosszullétem,e´s me´gis minden renben van.

Azt mondja´k,hogy a szerencse´sebbek köze´tartozom.Örülj neki,hogy jól érzed magad!!Egyébként is a 3.hónap környékén szoktak múlni a rosszullétek.(Van akinél ege´sz idöben megmarad)Èlvezd a terhességedet,séta´lj nagyokat.

gratula a babához.24 hetes kismama.

2007. okt. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
En is igy voltam a 8-9. heten egyik napra elmult minden tunet.Semmit nem ereztem.Es azota sem erzek semmit kulonosebben(most multunk el 13 hetesek) de a tegnapelott voltunk UH-n es lattam ahogyan mozog(nagyon eleven:) ).Csodalatos volt!!!Ugyhogy valoszinuleg nem kell feltetlenul erezni vmit is.Amig nem verzel es nem gorcsolsz erosen addig nincs baj.Ha nagyon aggodsz menj el egy ultrahangra hogy megnyugodj,de biztos minden rendben lesz.Gratulalok a picihez
2007. okt. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én 9 hetes vagyok és 2 héttel ezelőtt ez velem is megtörtént. Egy napi nem éreztem semmit, pedig előtte és azóta is baromi rosszul tudok lenni. Nagy a hasam, fáj a fejem, a mellem stb. Viszont arra az egy napra mintha mindent elvágtak volna!A védőnő azt javasolta, menjek be a kórházba (vagy ha magánorvosom van, ahhoz) és csináltassak egy UH-ot. Így is tettem. Minden ok volt. Remélem, most is az. Szóval a magad megnyugtatása végett menj el orvoshoz. Ingyen is kötelesek megvizsgálni. Ilyenkor bevált módszer lehet, hogy azt mondod a dokinak, hogy elestél és aggódsz a baba miatt. Nem etikus, mert füllentesz, de a baba érdekében ez felmentés! Ne aggódj. Sok sikert!
2007. okt. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!