Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális dolog ha egyszer...

Normális dolog ha egyszer nagyobb, egyszer kisebb a hasam?

Figyelt kérdés

Ez attól függ, hogy hogy helyezkedik a baba? Vagy esetleg kérdezzem meg a dokit?

19.hetet kezdtem meg ma.


2008. jún. 23. 11:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha hülye kérdés, csak nem tudom hogy magamnak mesélem csak be vagy tényleg van ilyen.
2008. jún. 23. 11:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hol nagyobb hol kisebb a hasam, szerintem ez normális, hiszen ez függhet a telítettségtől is, a nap végére mindig nagyobb lesz. 18 hetes pocakos.
2008. jún. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De jó!:) Köszi szépen a választ!

Örömteli babavárást!:)

2008. jún. 23. 11:36
 4/5 anonim ***** válasza:
szia, nekem nap végére 2szer akkora mint reggel. ilyenkor kinézek kb 4hónaposnak, pedig 6hetes vagyok. Iszonyatosan fel tudok fújódni.
2008. jún. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia én télen voltam várandós. Attól függöen hogy hogyan fordult a pocimban, hol bő volt rám a téli kabát, de volt, hogy még kellet volna 10-20 centi, hogy beérjen:). A terhesség előre haladtával egyre nagyobb különbségek lesznek :).
2008. jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!