Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy a negatív kenet...

Létezik, hogy a negatív kenet eredménye mellett is "rossz szagú" a bugyim?

Figyelt kérdés
21 hetes terhes vagyok és nagyon aggódom. Terhességem eleje óta kitenyészett valami baci, folyton viszketek is, ami semmi kence hatására nem múlt el. Már beszedtem néhány doboz antibiotikumot is, de inkább szedném még nehogy baja legyen a babámnak. Legutóbbi kenet eredménye negatív, ami 19+5 naposan vettek le. Azonban érzem a szúrós szagot a bugyimon. Nem tudom mit csináljak? Félek, hogy a dokim már hülyének néz, eddig szinte két hetente vette a kenetet, némi túlzással. Nagyon félek a vetéléstől, koraszüléstől.
2013. jún. 27. 16:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Igen, s elég kellemetlen szaga van, főleg, hogy később még néha vissza sem tudod tartani, hogy egy-két csepp ne a bugyidon landoljon. Mivel nem tudsz ellene mit tenni (azt mondják a hormonoktól van), így a tisztasági az egyetlen megoldás.


Van egy aranyos cikk, ami a legcikibb terhességi tüneteket sorolja fel:

[link]

2013. jún. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg simán csak gombád van. Ez nagyon gyakori terhesség alatt. A viszketés is alátámasztja. A kenet laborja azért nem mutatja ki, mert azt nem is nagyon nézik, ugyanis a babára veszélytelen.

Ettől nem lesz vetélés, sem koraszülés, ne aggódj. A hiedelmekkel ellentétben ez nem így működik.

2013. jún. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Jelentem, hogy nem véletlenül aggódtam. Ismerem a testemet, a baci szagot is sajnos. A legújabb kenet eredménye: E-coli. Kaptam rá Augmentin Duo-t. Csak gondoltam megígértem, hogy beszámolok a végeredményről, hátha a későbbiekben segít ez valakinek.
2013. júl. 6. 19:42
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom jársz-e még erre, de szeretnék érdeklődni, hogy mi újság veletek? Sikerült megszüntetni a bacikat? Sajnos hasonló cipőben járok, a terhesség elejétől van nálam valami, az augmentin nem használt :( és én is nagyon félek nehogy gond legyen. 16 hetes vagyok.
2014. máj. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!