Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is türelmetlen?

Más is türelmetlen?

Figyelt kérdés
29 hetes vagyunk, szóval még sok idő van hátra, de már mindig azon jár az agyam, h mikor lesz a szülés, hogy fog lezajlani, mennyire fogom bírni, mi fog ott velünk történni. Ugye minden rendben lesz??? És akkor már inkább szeretnék ott tartani, hogy szülök és akkor jöjjön aminek jönnie kell. Persze a babának még sok dolga van odabent, csak olyan hülye türelmetlen vagyok. Bár hamar elment ez a 7 hónap is, de úgy érzem még mindig olyan sok van hátra. :( Első babám lesz :)

2013. jún. 27. 22:02
 1/6 A kérdező kommentje:
* hetesek (elírtam, bocsi)
2013. jún. 27. 22:03
 2/6 anonim ***** válasza:

Ahogy észrevettem, a 30. héttől felgyorsul minden... Valahogy én is ott vagyok, hogy maholnap töltjük a 33. hetet... Hihetetlen! Pedig nemrég lett pozitív a teszt.

De nem vagy hülye, tök normális reakció! Mi is be vagyunk sózva, alig várjuk, de azzal nyugtatom magam, hogy ő már most is itt van, ugyanúgy kontaktolhatok vele, ráadásul állandóan velem van. :) Sosem lesz ennél közelebb. :)

Hátha ez a gondolat neked is beválik! :)

2013. jún. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne siettesd az időt, röpül az magától!!!

Amióta megszületett a kisfiam, egy dolgot nagyon megtanultam. Minden pillanatot ki kell élvezni, sosem szabad azt kívánni, hogy jaj csak ezen legyünk túl! Mert bizony nagyon gyorsan túl leszünk rajta és ezeket az időket már nem lehet visszahozni.

Éppen csak most lett pozitív a tesztem, da a kisfiam már elmúlt 2,5 éves!

Az idő rohan! Lehet, hogy ebben a percben nem ezt érzed, de majd visszagondolva rá, látni fogod, hogy csak egy szempillantás volt.

Élvezd ki a pocakosságot, próbálj meg minél több élményt, érzést jól beleégetni az emlékezetedbe, mert később már csak az emlék marad.

Ha ezt előre tudom, sokkal jobban odafigyelek (pedig igazán figyeltem, boldog voltam és élveztem a terhességemet), de pl már nem tudom felidézni, hogy milyen érzés volt, amikor a kisfiam mocorgott a pocakban.


A szülés úgyis eljön, baba még bent nem maradt. :) Vagy könnyű szülésed lesz, vagy nehéz, ki fog derülni! Kívánom neked, hogy az előbbi legyen!

Nagyon boldog, türelmes, élménygyűjtős babavárást kívánok! Türelem! :)

2013. jún. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves szavakat mindkettőtöktől, jól esik :) Igazatok van, élvezem a terhességet is, hiszen amikor nem voltam az, akkor csak arra vágytam, hogy megtapasztalhassam milyen érzés. :)
2013. jún. 27. 23:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen normális. Én is így vagyok. 31 hetes vagyok (holnap töltöm), de alig várom már, hogy megszülessen. Pedig még tényleg van dolga odabent, igaz, már életképes, de még fejlődjön csak.

Úgyhogy, élvezzük ki, amíg odabent van, és mocorog. Most, hogy írok, most is fészkalódik, és nagyon élvezem.

Már befordult, így tudom, hogy amit felül kinyom nagy felület a feneke, a másik felemen a kis lábát érzem, és ez fantasztikus. A kis feneke belefér a tenyerembe. Nagyon fura érzés, de imádom.

Szóval, tarts ki, élezz ki minden pillanatot.

Boldog babavárást és tényleg nagyon könnyű szülést!

30+6 hkm

2013. jún. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, felpörög a 30. héttől, majd pedig iszonyúan lelassul a 37.-től. :)
2013. jún. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!