Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti betartjátok a bal oldalon...

Ti betartjátok a bal oldalon fekvést?

Figyelt kérdés

Vhogy nekem a jobb oldalamon mindig kényelmesebb. A baba ugyanúgy mozog, nem tudom megkülönböztetni h ha vmi nem tetszik neki. Hanyatt nem fekszem, mindig csak vmelyik oldalamon. Ti? Nektek hogyan jelez ha nem tetszik neki vmi? Erősen rúg h fordulj át és utána lenyugszik? Mert nekem nem...


33+2 h km


2013. jún. 28. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én nekem ugy fekszik a kicsi, hogy a jobb oldalon van a háta így ha bal oldalra fekszek akkor pont a lába-keze van megnyomva és megállás nélkül rug kapál. Ha a jobb oldalra fekszek (ami a testemnek kényelmesebb) akkor meg a gyomromra fekszek és a savam jön :D Minden jó :D

Amugy sztem ha nem tetszik neki akkor rugdos és kapálózik!!!!!



:D

:D

:D

:D


38 hetes leszek nemsokára!

2013. jún. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia! 35 hetes vagyok és úgy fekszek ahogy éppen "kényelmes", már ha létezik olyan pozíció :D

Van amikor egyik oldalon van amikor a másikon, de akad, hogy a hátamon fekszek, mert máshogy nem jó...

Igyekszek azért kerülni ezt, de ha már nagyon fáj a csípőcsontom, akkor már nem tudok az oldalamon feküdni...

Szerintem nem lesz belőle baj, gondolj csak arra, amikor a hátadon ébredsz! Ki tudja hány órát aludtál a hátadon? :D

2013. jún. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ennyi idős terhes voltam,nekem teljesen mindegy volt,a legkényelmesebb pózt kerestem,de nem igazán találtam :) elalvás előtt 5 percenként fordultam egyik oldalról a másikra.
2013. jún. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Haha! Nos, pici kislányomnak semmimsem tetszik. Háton vagyok rúgdos, jobb oldalon vagyok rúgdos, bal oldalon vagyok rúgdos.

Esténként vagy 30x átfordulok jobbról-balra, balról-jobbra:D

2013. jún. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Timcsikusz ***** válasza:

Nekem nagyon reklamál mindkét oldalamon.

ahogy oldalra fexem azonnal nagyon erőteljesen és gyorsan rúg kapál.

Hátra fordulok egyből semmi baja.

Szoktam vele egyezkedni hogy legyen szives velem együtt müködni mert háton fekve fulladok:)

Egyébként nekem is jobb a bal oldali fekvés.

26hkm

2013. jún. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt, hogy az elején csak az oldalamon tudtam feküdni, a végén meg a hátamon. Sokszor már kiállt a derekam a hátonfekvéstől, de ha az oldalamra fordultam, addig nem hagyta abba a rugdosást, míg vissza nem fordultam a hátamra. :) Nálunk bal oldalon volt a háta és a jobb bordámnál rugdosott a lábával. :)
2013. jún. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Lues ***** válasza:
Az én Drágámnak mikor milyen kedve van. :D Van, hogy a bal oldalamon semmi gond, van, hogy a jobb oldalamon nincs gond, szerencsére a hátamon is tudok feküdni egy darabig, mert nem fulladok. Viszont van olyan napunk, hogy az ég-világon sehogy sem jó neki! Akkor ficereg, rúgja a gyomrom, bordám... Akkor csak annyit tudok tenni, hogy felkelek és sétálgatok és beszélgetek vele, hogy azért jó lenne már aludni is egy kicsit. :D
2013. jún. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én úgy fekszem ahogy éppen jónak érzem/látom. Hanyatt fekve nem igazán tudok, mindkét oldalamon fekve pedig tiltakozik a kislányom, rúgkapál, dehát nem lóghatok a levegőben, így próbálom simizni és kicsit odább megy és neki is kényelmesebb . :-) De ez egy örök harc közöttünk. :-)
2013. jún. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, akkor nem csak az en babam nem szereti az oldalt fekvest :-) En is azt vettem eszre h egyik oldalamon sem jo neki, hanyatt meg nem tudok fekudni, ezert amig nem sikerul vhogy elaludnom, addig 5-10 percenkent forgolodok. A ferjem oromere :-) Mert szopi parnaval alszom es az ugye zorog... :-) Nekem a jobb oldalamon van a hata es a bal oldalamon a laba. Ezert nem jo a bal oldalon fekves, mert olyankor erzem ott a kis labat h kinyomja :-) Nem baj, mar nincs sok hatra, kitartas Nektek is! :-)
2013. jún. 29. 10:01
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is szinte mindig a jobb oldalon fekszem, úgy sikerül elaludni is. Hajnalban már a hátamra is fordulok, rövid ideig az sem kényelmetlen.

Ha nem lenne jó a babának, vagy Neked, úgyis éreznéd, a baba jelezne, vagy a szervezeted, tehát amig kényelmes, addig semmi probléma.

2013. jún. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!