Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik a Magne B6-ról átváltotta...

Akik a Magne B6-ról átváltottak a Magnézium Citritre azok mennyit szednek? Miért jobb mint a Magne B6? Mekkora kiszerelésben lehet kapni? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 07:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Magne B6-ból 3x2volt felírva, a citriciből pedig 2x2 kellett szednem, amikor átálltam rá. A citrici olcsóbb és nem falod fel a hűtőt tőle, mint egy sáska...viszont nekem a citrici sem jött be, mert attól meg annyi savam lett, hogy majd megvesztem tőle. Most Pharmavit magnézium pezsgőtablettát szedek, ez a legolcsóbb és finom epres íze van. Sajni nem tudom, hogy ebből mennyit szabad, én 3x1-et iszok belőle (de a gyógyszerész ki tudja számolni, hogy a benne lévő magnézium adag mennyinek felel meg az előző adaghoz képest)
2009. okt. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tobb benne a magnezium mint a b6-ban

6 szem naponta

2009. okt. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Mg Citrici 500 mg-os, én a maximumot szedem 3x2 tablettát. 10 szemes a doboz és én 3-at veszek egyszerre, akkor majdnem 1000 Ft a 3 doboz.
2009. okt. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én mg-b6ot nem szedtem, a doki kapásból a mg citricit írta fel.

Előző terhességnél :

3*1 volt a napi adagom, mert nyílt a méhszáj és sokat keményedett a pocakom már a 20.héttől.

Törd el ketté, úgy könnyebb lenyelni.


Mostani terhességemnél:

3*1 mert a 8.héttől 2110 a cgm.



Amúgy 10 db van egy dobozban. Ha doki (akár háziorvos is) írja fel, úgy olcsóbb, 130 ft körül van egy dobozzal.

Nekem a havi adagom 10 doboz, ami 100 szem.


Mellékhatását nem tapasztaltam, pedig a gyomrom elég válogatós:)


Hány hetes vagy, és miért szeded?


Minden jót


19 hós anyuka

34 hetes km

2009. okt. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!