Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes vagyok, ahogy közeleg...

29 hetes vagyok, ahogy közeleg a szülés ideje egyre jobban félek. Melyik jobb a természetes vagy a császár?

Figyelt kérdés
persze fogadott orvosom nincs,mert nincs rá pénzem,igy marad az ügyeletes.remélem,hogy minden rendben lesz.
2009. okt. 15. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Hát erre nem fogsz egyértelmű választ kapni. A császárosok szerint a császár jobb. Én is sokat dilemmáztam ezen (bár még csak 25 hetes vagyok), most úgy gondolom, hogy mindig jobb, ami természetes. Az is fáj, de van fájdalomcsillapitó, ráadásul utána már jól vagy, a császár ugyan nem fáj akkor, de gondolom, az utána következő pár nap nem egy leányálom. Én is abban bizom, hogy minden rendben lesz.
2009. okt. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Gondolj bele,mikor megszülsz (majd)égyböl eltudod látni a babád.Jó persze függ a gátsebtöl is.Velem a babám az elsö perctöl ott volt.E`n csináltam mindent.szülés után 2 órával már lábra álltam. :)

Másnap nyugodtan sétáltam karomon a lányommal,még a mütöttek feküdtek.Aki császáros nem emelhet a seb miatt,ne hogy sze´tnyíljon,na meg fájdalmas....

Nehéz hosszú szülésem volt(38 óra),de áldom az eget,hogy nem vágtak.gondolj bele,a helye egy életen át megmarad.....

Jön a tesó,és remélem isme´t természetes szülés lessz,de rövidebb.. :)


A másik.CSászárt kérésre nem végeznek,csak ha muszály.


19 hetes és 20 hós anyuka.

2009. okt. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én és a dokim is úgy álltunk a kérdéshez, hogy természetes szülés, hacsak valami oknál fogva nem indokolt a császár. Arra gondoltam, hogy minden rendben lesz,könnyű és gyors szülésem lesz. Természetesen kb 5 óra alatt szültem meg, igaz nemcsak gátmetszés volt, hanem repedtem is, de azt mondom jobb volt így mint császárral. Hamarabb tudsz mozogni, a babát ellátni és a tej is hamarabb megjön.
2009. okt. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én holnapután töltöm a 29 hetet, és engem is egyre jobban foglalkoztat ez a kérdés. Én maximálisan a természetes mellett állok, nagyon félek a császártól, pont azért, amiket az előttem válaszoló írt. De, ha bármi "gond" lesz, akár mennyire is félek a vágástól, nem fogok habozni, császár legyen.
2009. okt. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges ezen gondolkozni, mert szerencsére nem a kismama dönti el, hogy hüvelyi úton szül vagy nagyműtéten esik át. Majd a sors és az orvos eldönti.

/Egyikbe sem szokás manapság belehalni :P/

NYUGI!!! Nem marad bent, és akárhogy is lesz, kibírod, utána pedig Te leszel a legboldogabb nő a világon! :)

Ne görcsölj ezen, inkább élvezd ki a terhességed utolsó heteit :)

2009. okt. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló nagyot téved.

Én császármetszéssel szültem,de soha többet nem szeretnék.

Borzasztóan fájt fizikailag és lelkileg is.

15 hónapos kicsi fiú anyukája

2009. okt. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen a természetes szülés mellet vagyok. (26 hetesen). Megijedtem, mert a gerincem miatt a dokim szakvéleményt kért reumatológustól, ortopédsebésztől, hogy lehet e természetes úton. Épp hétfőn voltam, szerencsére azt írták a papíromra, hogy lehet.

Belegondoltam, hogy eleve úgy nekiindulni nem szeretnék.

Sajnos, ha természetes szülésnek indul, még mindig lehet belőle császár (nem fordul meg, nem tágulsz stb...)de fordítva nem.

2009. okt. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocsi: mármint eleve császárral nekiindulni nem szeretnék(-:
2009. okt. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ahogy már írták előttem, ez nem kívánság műsor. csak abban az esetben császároznak, ha nyomós oka van.

Én császárral szültem, és elég jól viseltem. Lelkileg semmi bajom nem volt, testileg eleinte piszkosul fájt, de napról-napra jobb lett.

Én bevállalnám a következő császárt is.

2009. okt. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
TERMÉSZETES!!!Hihetetlen élmény marad majd meglátod!Persze nem kívánságműsor.
2009. okt. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!