Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki tapasztalt hasonló...

Valaki tapasztalt hasonló tüneteket? Nagyon aggódom!

Figyelt kérdés
37+5 hetes várandós vagyok. 4 nappal ezelőtt kezdődtek a gonjaim, kis hólyagok jelentek meg először a lábfejemen, utána a kezemen. Eléggé viszkettek. Korábban is volt hasonló problémám, azt gondoltam a tusfürdőre/testápolóra jött ki megint az allergiám, ezért váltottam illatmentes készítményekre és tüneti kezelést alkalmaztam a kiütésekre. Nap közben a viszketés mérséklődik is ugyan, de éjszaka érzem, hogy iszonyat viszket a tenyerem és a talpam, most hétvégén pedig az előbb leírt tünetek mellett még kellemetlen szárazság és feszítő érzést tapasztaltam. Valaki tapasztalt magán hasonlót így az utolsó hetekben? Holnap megyek ezzel a problémával orvoshoz, addig is valaki tudna valami megnyugtatót "mondani"? Ugye nem lehet komoly baja ettől a babámnak sem? Nagyon aggódom. :(
2013. jún. 30. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, nekem ilyen jellegű nincs.


Ami hasonló hogy sokat viszketek.

De én ezt annak tudom be, hogy nagyon érzékeny lett a bőröm a terhesség alatt!

Meg lehet nem iszok annyi folyadékot, az is gond!



Amúgy pl nekem a tusfürdőkre jön ki a viszketés, de nekem nincs hólyag!

2013. jún. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne várj hétfőig, a máj, epe miatt lehet viszketés, ami akár súlyos problémára is utalhat.Pl. terhességi epepangás vagy help szindróma.

Mindenesetre azonnal orvos.

Reméljük semmi ilyen nincs!

2013. jún. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem terhességi epepangásom volt, iszonyúan viszketett mindenem. Csináltass egy vérvételt májenzimekre és kiderül. Ha epepangás, akkor sincs nagy baj, de jó, ha tudnak róla.
2013. jún. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. jún. 30. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!