Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisfiúnak. Piros-szürke...

Kisfiúnak. Piros-szürke babakocsi? Mármint arra vagyok kiváncsi, hogy az eléggé fius?

Figyelt kérdés
mert kinéztünk egy olyat,és nekem nagyon tetszik.mert nem igazán akarok a tipikus kéket,meghát ebböl amit kinéztünk csak ez a szin van.szerintetek?
2009. okt. 15. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem klassz.

Mi nem tudtuk, hogy fiúnk lesz vagy lányunk, így narancs-szürke kocsit vettünk. Piros-szürke szép lehet, jó fiúnak is, lánynak is.

2009. okt. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igaz nekem lányom van, de a babakocsi színe piros-szürke-fekete. Ha fiam lenne is ilyen lenne, mert szerintem univerzális, és ahogy mondtad se nem tipikus fiús, se nem tipikus lányos.
2009. okt. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyenre gondoltam, vagy piros-feketére a kisfiunknak.
2009. okt. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó a piros-szürke fiúnak is. Mi is olyat vettünk, igaz kislányt vártunk, de pont azért vettünk olyat, hogy ha a második baba esetleg fiú lesz, ő is használhatja majd.
2009. okt. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az abszolút uniszex színkombináció! Nagyon tuti. Vegyétek meg.

:)

2009. okt. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem eléggé fiús. De jó fiúnak IS. Ha akarsz másik babakocsit is vásárolni a kislány tesónál, akkor a kék a tipikusan fiús. Ha nem akartok másik bkocsit, akkor tökéletes ez a választás.
2009. okt. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi is vagy piros-szürke,vagy narancs-szürke színben gondolkozunk.
2009. okt. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szuper! :)
2009. okt. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igazán férfias :D Vegyétek meg nyuodtan! Szerintem egyébként is jó a piros a fiúknak. Ráadásul a következő gyermeknek is tökéletes lesz :D
2009. okt. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket.de azt hiszem,ha a kisfiam megszületik,nem hiszem,hogy tervezek tesot neki.egyenlöre örülök neki,talán ebben a világban elég egy gyermek is,de sosem tudni mithoz a jövő.
2009. okt. 15. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!