Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Fábián István nőgyógyászna...

Dr. Fábián István nőgyógyásznak (Budapesten a XIV. Kerületi sztk-ban rendel, nagyon fiatal) van esetleg magánrendelője, ha igen mennyiért vezeti le a szülést, és mennyi nála egy vizsgálat?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Dr. Fábián István (ha nincs belőle több :) van a XVI. kerületben Mátyásföldön a Mátyásföldi Klinikán, de az magán rendelés. Azt sajnos nem tudom, hogy a szülés mennyibe kerül, de azt tudom, hogy az ultrahangért (3D) 8000 forintot fizettünk, és az integrált tesztért 17000 forintot. Remélem, hogy tudtam segíteni.


Jó babavárást!


20 hetes kismami :)

2009. okt. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Annyit tudok, hogy Dr Fábián Istvánnak (XIV. ker) biztos, hogy van magán rendelője, mert én is hozzá járok SZTK-ba, és a védőnő kérdezte mielőtt beutalt volna ultrahangra, hogy magánba járok - e hozzá,mert akkor máshova írja a beutalót. Szóval van, én viszont nem akarok magánba járni, így sajnos az árakat nem tudom. Ugyan még csak egyszer voltam nála, de SZTK alapon is meg voltam vele elégedve.
2009. okt. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! köszönöm szépen a válaszokat!A második válaszolótól szeretném megkérdezni,hogy már felkérted-e a szülésre? mert én egyelőre még a 7.hétben vagyok, én is járnék szívesen az sztk-ba, nincs azzal gondom, csak nem tudom h akkor is lehet fogadott orvosom, ha csak az sztk-ba járok, és nem a magánrendelésére?
2009. okt. 16. 10:01
 4/12 anonim ***** válasza:

szia!

Én nála kezdtem a terhesgondozást, de nagyon negatívan vélekedek, váltottam is "kismamabarátibb" orvosra. De szerintem nem egyről beszélünk itt a többiekkel,mert ő nem nagyon fiatal....sőt...és a 14. kerületben szerintem nem rendel. A Flór Ferenc kórházban max.

2009. okt. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

szia:)


van a XIII. kerületben magánrendelője, alkalmanként 9 000.- forint én a 35+5 km vagyok és nála fogok szülni csak jót mondhatok nagyon korrekt megbízható ember, jó orvos ha bármi kérdésed van szívesen segítek:)

gratulálok a babához:)

2009. okt. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A Matyasfold Klinikan tenyleg rendel egy dr Fabian Istvan. En ugyan nem hozza jartam, de egyszer megnezett o is, illetve a genetikai uh-kon mindig jelen van, mert ha jol tudom, o a klinika nogyogyasz foorvosa. A vizsgalat 8 vagy 10e Ft. Uh meg integralt teszthez vervetel az pontosan annyi, mint amit az elso valaszolo irt (UH 8e, babamozis dvd-vel 12e), vervetel 17e.
2009. okt. 25. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia!Lehet,hogy már nagyon későn írok,de nagyon ajánlom a Fábián doktort!!!Én 3 hete szűltem nálla,de minden szempontból megfelelt.Nagyon elégedett voltam vele.Igen a magánrendelője a XIII.ker.-ben van!A hálapénzről meg vitatkoznék./80000/ Kérdezz rá,ne másokra hallgass.Nekem egy gyönyörűszép fiam lett!
2009. nov. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. nov. 9. 19:52
 9/12 anonim ***** válasza:
Az elöző írásomban kicsit féreérthető voltam.A 80000 ft-ot én cáfóltam.Valaki azt írta,hogy neki kijelentette és mások ezt az összeget sokalták. Én erre írtam,hogy mindenki a saját tapasztalatának higgyen.Nekem semm mondott árat.
2009. nov. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Legalább 2 Fábián István van,az egyik 40+ és a XVI.kerületben rendel, a másik 30+ és a XIV-ben, Bolgárkertész utca 56.
2010. szept. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!