Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Őszintén, szerintetek terhes...

Őszintén, szerintetek terhes vagyok most, vagy mi van velem?

Figyelt kérdés
Május végén kezdtünk el próbálkozni. Ovu után kb egy héttel elkezdett nagyon érzékeny lenni mellem, ami sosem történt még velem eddig, ez 5 nap alatt lecsendesedett. Aztán semmi tünet, csak nem jött meg, szerdán kellett volna. Tegnap (igaz nem reggeliből hanem délutániból) csináltam tesztet az viszont negatív lett (Gabriel). Tegnap vacsi után fogtam magam és bealudtam, olyan fáradt voltam mint egy zombi. Mensinek még mindig nyoma sincs, még a jeleket sem érzem hogy meg akarna jönni. Vélemény? Volt valakinek hasonló? Lehet csak később mutatja ki? Vagy ha 2 nappal a nemvárt után délutáni vizeletből negatív akkor tuti nem vagyok terhes? Köszi mindenkinek.

2013. jún. 28. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg két nap múlva reggeliből tesztelni újból, és ha még sem jön meg, akkor az orvos többet tud mondani! Szurkolok!
2013. jún. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de amikor mi próbálkoztunk, én annyira rágörcsöltem a dolgokra hogy 1 hetet késett, úgy hogy előtte nem volt ilyen. Lazíts egy kicsit. Sok sikert.
2013. jún. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!