Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szült valaki mostanában...

Szült valaki mostanában Szegeden? Leírnád a tapasztalataid?

Figyelt kérdés

Minden érdekel volt-e fogadott doki ha igen ki volt a szülésznőd ha igen ki? Milyen volt a korház a személyzet?

Kint hagyják veled a babát?Éjszakára vissza lehet vinni?Milyenek voltak a szobatársak? Mit tanácsoltok miket vigyek? Természetesen privátba is irhatsz ha ugy jobb neked. Köszönöm a válaszokat:)


2013. júl. 1. 16:54
 1/1 anonim ***** válasza:
szia! én március közepén szültem Szegeden. nem volt fogadott dokim, a szülésznőm Táborosi Ildikó volt, nagyon kedves, figyelmes, együtt érző, mindenkinek ajánlom! neki adtam pénzt, az orvosnak nem. nem volt velem kedves, még csak nem is köszönt, meg ő csak összevarrt. A kisfiamat azonnal odaadták, amikor megszületett, aztán amíg összevarrtak, őt megfürdették, és visszahozták hozzám kb fél órára. a csecsemősök is kedvesek, bár volt 1 valaki, aki nem igazán. kérheted, hogy nálad legyen a baba éjszaka, de nem muszáj. én utolsó éjszakára kértem csak, de éjszaka sokat sírdogált, és visszavittem hogy tudjak pihenni, és a szobatársakat se zavarja. szoptatásnál is segítenek, nekem nincs rossz tapasztalatom :) adnak 1 csomag extra nagy betétet, meg mindig hoznak teát. amit érdemes vinni: 2 papucs, törölköző (legalább 2), hálóing, amibe szoptatni is tudsz, sok sok folyadék (lehetőleg víz), köntös, illat és színezék mentes tusfürdő, melltartóbetét (nekem legalább is nagyon kellett). én vittem aloe vera sprayt és minden tusolásnál befújtam magam odalent. csodákat tett!!! 3. nap már simán ültem, mászkáltam, alig éreztem a varratomat. mikor szülsz? :)
2013. júl. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!