Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fog változni a helye, vagy...

Fog változni a helye, vagy már így marad a baba?

Figyelt kérdés

A baba teljesen beköltözött a pocim jobb oldalára. Ma voltam dokinál és ő is nevetett, mert bár mutatta is, hogy lenne helye, egy hihetetlen "C" formában a jobb oldalamon "lakik". A köldököm és a hasam is el van egy kicsit csúszva.Ő azt mondta, hogy csak kényelmetlen, meg a húgyhólyagomat rugdossa egész nap, de nem gáz.

Járt így valaki? Megváltoztatta a helyét később? Ugye ilyenkor nem szerencsés a jobb oldalamon aludni? 26 hetes kismami (-:


2009. okt. 15. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Érdekes, mert nekem is a jobb oldalon lakik :-) Én már elég korán sejtettem, hogy a jobb oldalamat szereti, mert ahányszor azon az oldalon próbáltam meg aludni (25. hét környékén), mindig rugdosott, míg meg nem fordultam. Aztán kb a 30. héttől már nem rugdos, csak nyomja ki magát, így a bal oldalam lapos, a jobb oldalon meg egy nagy púp nől. Elég vicces látvány. Nekem nem okozott, okoz problémát, hogy jobbos. Ha nem akarja, hogy azon az oldaladon aludj, úgy is szól.

Boldog babavárást.

36 km

2009. okt. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még sokszor változtat helyet. Sőt, még az utolsó pillanatban is. Ha kellemetlen lenne neki azt jelzi, nem lesz neked kényelmes. Egyébként nincs jelentősége.

33km

2009. okt. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem is jobb oldalon kuporog :) dokim szerint a fenekét még átteheti a másik oldalra, de sok helye nincs helyezkedni :) Nem tudok ráfeküdni, mert a hatalmi harcunkat mindig ő nyeri :D jelezni fog a te babád is ha nem jó neki, addig nyugodtan feküdj ahogy kényelmes :)

33h km :)

2009. okt. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!