Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert kell surgossen szulest...

Miert kell surgossen szulest inditani ha a koldokzsinor a nyakan van?

Figyelt kérdés
Olvastam itt hogy valakinek azert inditottak a 36.heten mert eszre vettek uh-n hogy a zsinor a nyakan van...Eddig meg mindenhol azt olvastam hogy nem szamit mert a babak 95%-nak a zsinor a nyakan van,de nem veszelyes(csak ha rovid es feszul pl).De most megijedtem mert nekem nem lesz tobb uh-m...Akkor kell csak felnem ha nem mozog sokat,ugye?De a vegen alapbol kevesebbet mozog mert keves helye van..Nyugtassatok meg hogy nem lesz semmi baj!:( 33hkm
2013. júl. 2. 01:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Az lehet mert ejszakankent alig tudok aludni..Es nehezen forog az agyam is..:)

Nem jar mindig ezen az eszem,csak neha valami atsuhan az agyamon es addig ragcsalom a temat mig nem sikerul megnyugodnom...

(En 19 eves korom ota vagyok egyutt a parommal,soha nem vedekeztunk es volt mar ket vetelesem(miutan elkezdtunk probalkozni)es ezert is aggodok)..Mindig van valami amin kattogok..

2013. júl. 2. 20:51
 12/13 anonim ***** válasza:

Kedves Jenifer ,szegyeld magad a 20 eves nagy tudasoddal,hogy idegen emberekkel igy beszelsz,a kerdesre kell valaszolni es nem a kerdezot minositeni,ha meg nem tetszik ne usd bele az orrod mert senkit nem erdekel hogy te het hetes terhesen mennyit tudsz.

Kedves kerdezo Igen azert kell beinditani mert meghalhat a baba,hidd el tudom milyen erzes panikban es felelemben elni,de bizz es kivanom a legjobbakat.39 hkm

2013. júl. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Koszonom kedves utolso!:)
2013. júl. 20. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!