Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes terhes vagyok úgy...

36 hetes terhes vagyok úgy érzem leszakad a hátam és a hasam. Folyamatosan a szülés körül forog az agyam már nagyon várom hogy megszüljek. Ti hogy birjátok vagy bírtátok kivárni a szülést?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
A 36. hétben még nem kívántam a szülést, de amióta betöltöttem a 37. hetet, tűkön ülök. Most a 40. hétben vagyok és sehol semmi, de most már megnyugodtam, s elfogadtam, hogy még maradni akar egy kicsit. :D
2013. júl. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

36. hétben vagyok én is. Már egyre türelmetlenebb vagyok. Gondolom ez természetes. Aludni sem tudok, folyton azon agyalok, hogy milyen lesz a szülés, meg persze ami utána jön... várom a babát, de ugyanakkor félek is! Ez már nagyon a vége. Valahogy majd kibírjuk! Én megpróbálom elterelni a figyelmem. Rendezgetem a babaholmikat, mosom, vasalom a babaruhákat, stb. :) DE az esték rohadt nehezek!!! :D

Kitartás, nem sok van már hátra!

(Egyébként meg azt mondta nekem több anyuka is, hogy nagyon használjam ki ezt az időt a pihenésre. Nos, én lelkiismeret furdalás nélkül megfogadom ezt a tanácsot!) :)

2013. júl. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pihenjetek! Így igaz! A harmadikat várom, 34 hetes vagyok, és bizony csak este érek rá agyalni ezeken, annyi a teendő napközben. Én meg pont fordítva vagyok, számolom a napokat, hogy jaj még ennyit húzzak ki, addig ne jöjjön, mert még ezt meg azt kell megcsinálni, még nem érek rá babázni. Olvasgassatok, pihenjetek, aludjatok, tévézgessetek, mert ezekre bizony utána nem sok idő lesz! Kitartást mindenkinek!
2013. júl. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!