Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Úgy érzem, hogy a magzatom...

Úgy érzem, hogy a magzatom elhidegült tőlem. Hülyeség?

Figyelt kérdés

Már van egy kislányom. Vadóc, nem bújós, nem lehet szeretgetni. Elég nagy szívfájdalom ez nekem, mert én bújós vagyok.

A második babámmal vagyok terhes. És amikor már éreztem, hogy mozog, és a kezemet a hasamra tettem, odabújt. Olyan jó volt! Aztán elkezdtek ijesztgetni az orvosok, hogy beteg. 1 hónapig teljesen kétségbe voltam esve. Már a szülés megindításáról is beszélgettünk. Most már viszonylag megnyugodtam, remélem egészséges.

Viszont már nem bújik. Megérezte a kétségeimet? Remélem, most nem gondolja, hogy nem akarom őt, vagy ilyesmi.

Vagy ez hülyeség?


2009. okt. 15. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Légy Vele és magaddal is türelmes, szeretgesd és légy kedves vele. Minden rendben lesz!
2009. okt. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is nyugodj meg!!! Természetes, hogy egy várandós anyukának vannak kételyei. Valaki attól retteg, hogy jó anya lesz-e, valaki azon gyötrődik, hogy egészséges lesdz-e a babája stb... Egy bionyos, hogy nem szebed, hogy ezek a rossz gondolatok úrrá legyenek rajtunk. Hidd el, hogy nagyon szeret téged a babád, és nem ok nélkül "választott" téged anyukájának. Ha megszületik csak rád lesz utalva, de mégis bízik a gondoskodásodban!!! Beszélj hozzá, mondd el neki, hogy mennyire aggódtál érte, és ennek már vége. Nagyon szereted, és az életedet jelenti. Az, hogy nem bújik, nem azt jelenti, hogy "megsértődött", lehet, hogy már kevesebb neki a hely a pocidban, és bonyolult lenne udabújnia a kezedhez.

Amikor a második babámmal teherbe estem, nagyon nehéz időket éltünk meg. Akartam a picit, de szóba jött az abortusz...mégis (óriási boldogságomra) megtartottam a babát. Akkoriban én is naponta milliószor kértem tőle bocsánatot azért amiért az abortuszon is gondolkodtam, és tudom, hogy megbocsátott. Lehet, hogy túl szentimentális vagyok, de én hiszek ebben!!!

Minden jót!!!

2009. okt. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez butaság. Lelkiismeret furdalásod van és beképzeled, hogy elhidegült tőled.

Biztosan minden rendben lesz a babával!

Nyugodj meg most már, nem lesz semmi baj és a babád szeret téged, Te vagy neki a minden, az élet! Ne képzelődj!

2009. okt. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én azt hiszem, hogy ilyen nem lehetséges, hiszen akit szülsz saját magadból, és aki kis túlzással 9 hónapon keresztül jobbára a te hangodat hallja, téged mindennél jobban fog szeretni, te leszel az Isten a számára. A kislányod is téged szeret a legjobban, csak egyszerűen más igényei vannak, a szeretetet nem bújás és puszi alakjában mutatja meg és várja el tőled. Van is erről egy könyv, otthon majd megnézem a címét és megírom.
2009. okt. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!