Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek, ha alacsony...

Szerintetek, ha alacsony vagyok, viszont hatalmas a 35 hetes magzatom, azért bent marad végig, vagy előbb jön egy kicsivel?

Figyelt kérdés
El sem tudom képzelni, hogyan bírom majd ki még az előttem álló 5 hetet. Ő lesz a 3. babánk, de nagyon nagy méretekkel rendelkezik. Annyira fáj a borda ívem és a mozdulatai nagy fájdalmat okoznak. Ennek ellenére elképzelhető, hogy végig bent marad?
2011. márc. 27. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hány centi vagy? Én 160, most 47 kg vagyok, de ikreim lesznek, remélem nem lesz semmi bajunk.

8+6 km

2011. márc. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
154 cm vagyok és 58 kg. a 30 héten 84 mm volt a babóca BPD-je. 2000 gr-ra saccolták. De érzem, hogy nagyon nagy és neki sem jó már, nem fér el.
2011. márc. 27. 17:12
 3/11 anonim ***** válasza:
Próbálj sokat pihenni, de ha esetleg megszületne akkor sem lenne semmi baja, már szépen ki van fejlődve.
2011. márc. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem a 37. héten született meg a 2. babánk, 4250gr-al. én is alacsony vagyok, átlag súllyal. 1,5 óra alatt kibújt. 2 ujjra tágultam, úgy, hogy észre sem vettem. Elszámolva nincs. nekem is hatalmas méretet mondtak és a hasam is hatalmas volt. tudtam, hogy előbb fog jönni.
2011. márc. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én kerek 150 cm vagyok :)a picim nekem is nagy volt (hozzám képest)nem nagyon fért el bennem.3.07kg kg-mal született meg,16 nappal korábban,mint,ahogy ki voltam írva.de én is éreztem,hogy nem tudom végigvinni.tervezett császárom volt a rossz látásom miatt,de beindultak a fájások.azt mondta az orvosom és a szülésznő is,hogy nem tudtam volna természetes úton megszülni semmiképp sem:(
2011. márc. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
151 cm vagyok, 4380 g-os babát szültem tavaly márciusban, 41 hét 6 napra. Ja, és császárral, mert még akkor sem akart kijönni, csak szivárgott a magzatvíz.
2011. márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Csak azért emeltem ki a kérdésem, mert hátha segítek vele másoknak. időközben megszületett a babánk a 14. héten 3910 gr és 56 cm volt. Gyors és könnyű szülés volt, gátvédelemmel!!! A három szülésem közül ez volt a legjobb, nagyon szép emlékeim maradtak róla. Tehát apró termetű lányok, nők, nem kell félni a nagy babától, mert meg sem éreztem, hogy nagy volt!

2011. jún. 10. 18:56
 8/11 A kérdező kommentje:
javítanék, 41. hetet akartam írni. A 14 még viccnek is rossz lenne. Bocsi!
2011. jún. 10. 18:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is az előttem szólóhoz hasonló méretekkel rendelkezem, és a babám is hasonló súlyú volt. A terhesség második felétől nagyon szenvedtem, állandóan görcsölt a hasam, a baba mozgásai is őrült fájdalmakat okoztak. Végül aztán túlhordtam, meg kellett indítani a szülést.
2011. jún. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok, nagyon sok boldogságot és jó egészséget az egész családnak.:)
2011. jún. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!