Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes terhes vagyok,1 hete...

11 hetes terhes vagyok,1 hete hajnali 3kor felébredek és utána már nem tudok aludni, csak forgolódok. Nincs hányingerem sem. Mitől lehet? Tegnap este megittam 2 pohár alkoholmentes sört. Most jól is aludtam. Nem ártok ezzel a babának?

Figyelt kérdés
hallottam,hogy az alkoholmentes sörben is vannak káros anyagok.
2008. jún. 24. 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
én 23 hetes terhes vagyok és kb. a 4. héttől menetrendszerűen hajnal 2től fenn voltam. 20 hetesen felirt a doki pipolphent mert keményedett nagyon a hasam. na attól aztán aludtam éjjel nappal. nem is szedtem utána csak a magneb6-ot. de a mai napig vannak olyan éjszakák amikor megébredek és utána csak forgolódom. szerencsére egyre ritkábban:)kitartás!
2008. jún. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
19 hetes vagyok es egy honapja nekem is ez a gondom,pont 3kor vagy utana egy kicsivel megebredek es nem tudok visszaaludni.A dokim harsfateat ajanlott..
2008. jún. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Nem akarlak elkeseríteni, de nekem az utolsó trimeszterben jött elő, és még most is tart... nekem az vált be, hogy felkeltem és ettem valamit, néztem a tévét, vagy olvastam. Egy óra múlva úgy aludtam reggel 8-ig, mint a bunda! Ez szinte mindennapos, nem baj, legalább megszokjuk, hogy több részletben alszunk! :)) Kellemes babavárást! Egy 36. hetes mami
2008. jún. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy értelmeztem, inkább az alkoholmentes sör kérdése érdekel, nem a többiek alvászavarai. :)

Azt nem tudom, attól aludtál-e jobban, de szerintem nyugodtan megihatsz belőle 2 pohárral. A sörben víz árpamaláta és komló van, esetleg antioxidánsok. Nem hiszem, hogy ez ártalmasabb lenne, mint mondjuk egy májpástétom. :)

Egyébként kaphatóak teljesen "szűz" 0,0%-os sörök, mert néhány alkoholmentes sör is tartalmaz 0,5 % alkoholt. Ez persze szinte semmi.

Ja, én is 11 hetes vagyok és én is megiszok 1-2 pohárral. :)

2008. jún. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!